Krátko po premiére filmu Eva Nová, v ktorom si zahrala, často chodievala na besedy spojené s premietaním. Jedna z nich sa mala uskutočniť v ilavskej väznici, čo Anikó pochopiteľne trošku vystrašilo. Napokon ale súhlasila. To ešte netušila, do čoho ide a čo sa za bránami basy udeje.

„Zrazu vysvitlo, že film nedorazil. Vtedy sa ešte ani nevysielali seriály, z ktorých by ma mohli poznať... To znamená, že keď nevideli ten film Eva Nová, nevedeli, kto som. Mne tak napadlo, že o čom sa tak asi budeme rozprávať. Mali to ako darček za dobré správanie, tak som tam predsa len vošla. Prišla som tam a tam 130 brutálnych väzňov. Všetci hulákali a tešili sa,“ zaspomínala si na nepríjemné okamihy.

Neštandardnú situáciu ale zachránila a besedu s väzňami v pohode ustála. Za odmenu dostala naozaj netradičný darček. „Keďže som s nimi urobila túto besedu, ako bonus som dostala exkurziu po väznici... Tak som sa poďakovala a šli sme. Boli sme aj v rôznych zákutiach tajomných, úzkostlivých. Všetko tam bolo čoraz úzkostlivejšie a úzkostlivejšie. Zrazu tam bola samotka. Povedali mi, že tam sedí Černák a keď chcem, môžem sa na neho pozrieť cez okienko. Ospravedlnila som sa a spýtala sa, či to môžem nevyužiť. Nemala som na to ani chuť, ani náladu a ani som na neho nebola zvedavá. Dodnes to ľutujem, lebo som mohla byť vnútorne bohatšia,“ dodala s úsmevom. Sledujte hudobno-zábavnú šou Všetko čo mám rád už dnes o 20:35 na JOJke!

Čítajte viac