O tom, že jeho priateľka Beáta s ním čaká bábätko, verejnosť absolútne netušila. So šťastnou novinou, že je druhýkrát otcom, sa pochválil v stredu večer na sociálnej sieti. „Bol raz jeden kráľ, ktorý tri dcéry mal. A ten kráľ som ja!“ napísal k maľbe zachytávajúcej tri dievčatá a v ďalšom popise prezradil aj meno bábätka. Pod príspevkom totiž predstavil celú svoju novú rodinku. „Martin, Beátka, Lili, Mia, Ema,“ menoval seba, svoju lásku, dcéru z predchádzajúceho vzťahu Miu, ktorú má s Miriam, a Emku.


Tá sa narodila v noci zo stredy na štvrtok. Dieťatko však po komplikovanom tehotenstve prišlo na svet predčasne a ihneď potrebovalo pomoc lekárov. ,,Malá vážila 833 gramov. Strach nemám, ja jej verím. Bude silná po nás. Som taký ružový optimista a myslím si, že všetko bude fajn. Lekári jej však veľmi neverili. Podľa mňa je v dobrých rukách. Na svet sa vypýtala sama, išla prirodzeným spôsobom, takže beriem to tak, že to tak aj malo byť. Nič sa nevyvolávalo, nič nebolo nejako upravované a už pravdepodobne nemala priestor na vývin, lebo sme nemali plodovú vodu - a tým pádom sa stalo asi to najlepšie, čo sa stať mohlo,“ prezradil nám čerstvý otecko.

,,Myslím si, že tým, že bola v tesnom priestore, tak sú tam nejaké malé, drobné komplikácie, ale to sa vyrieši rehabilitáciou alebo jemnou ortopédiou. Dúfam teda, že rehabilitácia bude stačiť. Je 26-ty týždeň, takže ona je malinká, nedýcha ešte sama, také deti to nezvyknú. Keď sa však narodila, tak sa nadýchla, lebo plakala, keď sa narodila, čo bolo super. Mám pocit, že všetko zvládne. Naozaj nemáme strach, lebo strach je negatívna emócia a to nie je dobré,“ reagoval ďalej pozitívny Šmahel. ,,Priateľka je v poriadku, pôrod zvládla výborne. Malinká bude teraz asi dva alebo tri mesiace v inkubátore, lebo termín pôrodu bol až v októbri. Lekári vraveli, že určite bola trošku v stiesnených podmienkach a to nerobilo dobre kĺbikom na rukách a nohách, ale ja verím, že teraz, keď má priestor na pohyb a vystieranie sa, že sa to upraví a všetko bude v poriadku,“ dodal.

 

ZÁBERY MARTINOVEJ PARTNRKY V GALÉRII

Prečítajte si tiež: