Skrúcanému do rodiny v stredu pribudla dcéra Ella. ,,Dievčatko uzrelo svetlo sveta dnes (20. mája) o 11.20 h s mierami 2840 gramov a 49 centimetrov. Rodičia mu vybrali prekrásne meno," informovala markiza.sk.  „Veľmi sa teším, že Erika aj malá Ella sú v poriadku a zdravé. Ellka nás trochu prekvapila, lebo sme ju čakali až budúci pondelok, ale asi chcela byť už na víkend doma,“prezradil Skrúcaný, ktorý spolu s priateľmi narodenie svojej dcérky už stihol aj zapiť. 

Erika Judinyová a Štefan Skrúcaný
Erika Judinyová a Štefan Skrúcaný
Zdroj: Emil Vaško

Keďže ešte stále nie je možné usporiadať veľkú oslavu v podniku, príchod na svet najmladšej Skrúcanej oslávil moderátor v dome u kamaráta v lukratívnej časti Bratislavy. A to u Štefana Wimmera. Ako prvý sa na oslave ukázal Oliver Andrásy s manželkou Dankou, ktorí prišli taxíkom. O niekoľko minút neskôr prišla pešo aj speváčka Marcela Laiferová a humorista Rasťo Piško. Všetci už netrpezlivo očakávali najdôležitejšiu osobu, otecka Števa Skrúcaného. 

Judínyová tesne pred pôrodom stihla relax na terase podniku.
Judínyová tesne pred pôrodom stihla relax na terase podniku.
Zdroj: Matej Kalina

Ako sa patrí, hostiteľ si s čerstvým oteckompripil hneď pri bráne a potom sa spoločne odobrali na záhradu, kde bol postavený altánok a kde sa konala oslava. 

ZAPÍJANIE MALEJ ELLY SI POZRITE V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: