Šimkovičová si to namierila do celoplošnej stanice IN TV krátko po tom, ako sa s vedením televízie Markíza dohodla na odchode, pod ktorý sa podpísalo zdieľanie negatívnych príspevkov o utečencoch.

Podnikateľ Boris Kollár jej výpoveď vnímal ako veľkú neprávosť, a preto sa jej rozhodol podať pomocnú ruku. Stalo sa tak pár dní nato, ako sme ho kontaktovali s otázkou, či by Šimkovičovú zamestnal. Odpoveď - áno. A nezostalo len pri prázdnych slovách.

Martina si bude musieť zrejme už čoskoro vybrať.
Zdroj: TV Markíza

Martina si bude musieť zrejme už čoskoro vybrať.
FOTO: TV Markíza

Martinino meno svieti na kandidátke Kollárovej politickej strany Sme rodina - Boris Kollár, s ktorou pôjde do budúcoročných parlamentných volieb. A keďže má Šimkovičová teraz až dve práce, bude si musieť napokon medzi jednou a druhou vybrať.

Šimkovičová sa dala dokopy s Kollárom: Z televízie do politiky!

„Televízia Martine ponúkla, že jej vstup do politiky bude akceptovať. Ale zrejme bude musieť z televízie časom aj tak odísť, pretože ako už býva zvykom, nemôže propagovať niekoho, kto je politicky zaujatý. Takže pravdepodobne neskôr zostane len v strane,“ vyjadril sa dobre informovaný zdroj.

Petra Krištúfková.
Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

Petra Krištúfková.
FOTO: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

Zaujímavé však je, že Šimkovičová je na kandidátke napísaná hneď v prvej trojke mien, no Kollárova bývalá partnerka, manažérka Petra Krištúfková, ktorá podnikateľovi porodila aj dcéru Ester, sa musela uspokojiť s číslom päť.

„O kandidátnej listine rozhodlo predsedníctvo hnutia, ja som s mojou pozíciou spokojná. Urobím všetko pre to, aby hnutie vo voľbách uspelo,“ reagovala Krištúfková, ktorá sa tvári, že jej to vôbec neprekáža.