Saša priznala, že všetko mohlo byť inak, keby od začiatku hovorila pravdu. „Možno som v prvej chvíli nevedela zareagovať, pretože som nechcela nikomu ublížiť. Myslela som si, že nejaké vysvetlenia sú iba medzi mnou, Robom a Patríciou,“ priznala moderátorka.

Zlatokopka

Mnohí ju označujú ako zlatokopku, keďže sa pohybuje v spoločnosti bohatých mužov „Obraz o zlatokopke mám jasný a môj život sa s ním nezhoduje. Pracujem, niekedy aj 28 dní do mesiaca. Nemám pestúnku ani hriešne drahú kabelku. Nemám potrebu sa ukazovať, že mám topánky za 800 eur,“ vysvetľuje Saša.

Alexandra Orviská je známa jojkárska redaktorka, ktorá sa svojho času zúčastnila reality šou. Teraz ju však ľudia vnímajú hlavne ako tú, ktorá spôsobila krízu v rodine futbalistu Róberta Vitteka. Ku špekuláciám si obaja pomohli aj tým, že zaryto mlčali a vykrúcali sa.

Má ho rada ako kamaráta

„Som smutná z toho, že takéto veci sa vôbec riešia, napriek tomu, že sme sa ja aj Robo jasne vyjadrili,“ hovorí moderátorka. Otázku, či si celú vec vysvetlila s Patríciou, však odmietla komentovať.

„Myslím si, že Robo má svoju rodinu rád a ja ho mám rada ako kamaráta. Predtým som sa nevyjadrovala kvôli tomu, že z toho vznikajú len nejaké čalamády, rieši sa rozvod Vittekovcov a podobné veci a vždy sa to otočí proti mne. Sme niekoľko rokov kamaráti a nemám problém to priznať, ale naozaj s ním reálne nič nemám. Tiež mám doma dieťa a bude to čítať a štve ma to. Možno, keby sme sa vyjadrili skôr, nenabralo by to celé také rozmery. Ja som medzi Robom a Patríciou nikdy nestála,“ povedala pre magazín Orviská.


Celý rozhovor čítajte už v piatok v magazíne Plus JEDEN DEŇ.

Saša Orviská prehovorila o stretnutí s Vittekom: Mali sme hneď povedať pravdu!