Moderátorka Adela Vinczeová nedávno poskytla rozhovor pre portál refresher.sk, kde okrem iného prezradila i to, či v minulosti neuvažovala o vzťahu so Sajfom. Nedávno si spomínaný portál pozval na rozhovor jej dlhoročného kamaráta Mateja Cifru, ktorý sa o ich vzťahu nevzťahu vyjadril na rovinu.

Sajfa a Adela boli moderátorskou dvojicou dlhé roky.
Sajfa a Adela boli moderátorskou dvojicou dlhé roky.
Zdroj: archív

„To je dobrá otázka. My sme spolu dennodenne desať rokov trávili čas. Boli sme spolu aj po práci mimo rádia či na spoločných dovolenkách. Boli sme si veľmi blízki a uľahčovalo nám to pracovný boj. Byť vo dvojici je príjemné. Adela bola vždy atraktívna žena a ja som bol rád v jej spoločnosti. Smiala sa na vtipoch, ktoré som hovoril. Bola tam kompatibilita,“prezradil Sajfa, ktorý si s Adelou občas zavolá.

„Minulý týždeň sme si práve párkrát aj zavolali, máme k sebe blízko. No aj keby sme vypili štyri, desať či osemdesiat drinkov, nikdy by nič nevzniklo,“hovorí moderátor. A prečo vlastne? „Lebo kamarátstvo, ktoré je postavené aj na pracovnej súvislosti, netreba prebíjať nejakými citmi či láskami. Skôr to asi v konečnom dôsledku komplikuje veci,“ dodal pre spomínaný portál.

 

RETRO FOTKY SAJFU S ADELOU NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: