Po ani nie polročnom vzťahu sa rozhodol raper Patrik Rytmus Vrbovský posunúť svoj vzťah s Jasminou do "ďalšieho levelu".  A pre tento veľký krok si zvolil moderátorkinu rodnú Bosnu. Práve tam ju totiž Rytmus požiadal o ruku a fotografiou zo zásnub sa pochválil na sociálnej sieti.

Snubný prsteň Jasminy Alagič, ktorý dostala od svojho partnera Rytmusa.
Zdroj: Instagram P.R.V.

Fanúšikom dokonca priblížil aj detaily. "Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak, v Bosne/Tuzle, okolo polnoci na jej oblúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že ten prsten som od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné a tak prirodzené. Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že poklaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísatelne najkrajší pocit aký som zažil," napísal raper, ktorého srdce predtým až dlhých sedem rokov patrilo nemenej populárnej speváčke Dare Rolins. 

A preto bola na mieste otázka, čo si o týchto bleskových zásnubách myslí? Pár hodín po tom, ako Rytmus zverejnil spomínaný príspevok o blížiacej sa svadbe, sa na sociálnej sieti Rolins objavil záhadný príspevok. Obrázok na Darinom profile bol pomerne jednoduchý a obsahoval pár slov.

Darinu reakciu nájdete tu >>