Po ani nie polročnom vzťahu sa rozhodol raper Patrik Rytmus Vrbovský posunúť svoj vzťah s Jasminou do "ďalšieho levelu".  A pre tento veľký krok si zvolil moderátorkinu rodnú Bosnu. Práve tam ju totiž Rytmus požiadal o ruku a fotografiou zo zásnub sa pochválil na sociálnej sieti.

Snubný prsteň Jasminy Alagič, ktorý dostala od svojho partnera Rytmusa.
Snubný prsteň Jasminy Alagič, ktorý dostala od svojho partnera Rytmusa.
Instagram P.R.V.

Fanúšikom dokonca priblížil aj detaily. "Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak, v Bosne/Tuzle, okolo polnoci na jej oblúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že ten prsten som od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné a tak prirodzené. Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že poklaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísatelne najkrajší pocit aký som zažil," napísal raper, ktorého srdce predtým až dlhých sedem rokov patrilo nemenej populárnej speváčke Dare Rolins. 

A preto bola na mieste otázka, čo si o týchto bleskových zásnubách myslí? Pár hodín po tom, ako Rytmus zverejnil spomínaný príspevok o blížiacej sa svadbe, sa na sociálnej sieti Rolins objavil záhadný príspevok. Obrázok na Darinom profile bol pomerne jednoduchý a obsahoval pár slov.

Darinu reakciu nájdete tu >>