Rytmus rád poukazuje na to, ako za ostatné roky prešiel veľkou zmenou osobnosti. Túto premenu a dozretie do pravého muža začali oceňovať aj ženy, dokonca na to zbalil Daru Rolins. S tou tvoril pár dlhých sedem rokov, ich vzťah však napokon happyendom neskončil. Nasledovali klasické vyjadrenia o tom, ako sa rozchádzajú v mieri a bez väčších emócií, čo tak sprvoti aj vyzeralo. Po istom čase sa však Rytmus začal správať viac než čudne.

Videoklip 8. október už na YouTube nenájdete.
Zdroj: web.tv

Viacerí to pripisovali jeho novému vzťahu s Jasminou Alagič, či ho však na podivné kroky nahovára skutočne ona, je otázne. Isté však je, že to, ako páli za svojím bývalým vzťahom mosty, je miestami až nechutné a najmä detinské. Raper si speváčku totiž najprv odstránil spomedzi ľudí, ktorých sleduje na Instagrame a chvíľu na to vymazal aj ich spoločné fotografie. Takéto správanie Rytmusa Daru veľmi trápi.

„Trošku ma mrzí, že sa nám nepodarilo zostať v kontakte ako priatelia, ale zase nie sme zase nejako rozhádaní, ale mám taký pocit, aspoň teda podľa jeho krokov, že on ako keby ma chcel zo svojho života vymazať, čo je samozrejme také zvláštne zistenie a svojím spôsobom pre mňa aj bolestivé. Ale na druhej strane nie som z toho zrútená. Koniec koncov, bola som to ja, ktorá som ohlásila rozchod a ja som sa rozišla s ním, to nebolo o tom, že on ma opustil a vymenil za Jasminu,“ otvorene priznala Dara.

Raper je dnes po uši zamilovaný do Jasminy Alagič.
Zdroj: instagram

„Príde mi normálne, aspoň teda so všetkými bývalými frajermi mám taký vzťah, že ma zaujíma, čo robia, zavoláme si a tu to tak zvláštne všetko skončilo. Zo začiatku sme si sľúbili, že zostaneme v kontakte. Pamätám si, keď mi hovoril u mňa doma v kuchyni o Jasmine a ja som mala z toho extrémnu radosť a povedala som mu, že bože to bude super, keď vám to klapne. Ona je skvelá, bavila som sa s ňou,“ dodala. Kto si však myslel, že vymazaním fotografií raperovo trhanie pút s bývalkou skončilo, bol na omyle. Najväčšiu podpásovku speváčke zasadil až teraz.

Z jeho profilu na webstránke YouTube totiž odstránil skladbu s názvom 8. október. Išlo o pieseň, ktorú nahral pre Daru pri príležitosti ich 1. výročia vzťahu. Spieval v nej o tom, aký je šťastný, zamilovaný. Dnes však túto skladbu na spomínanej stránke už nenájdete. Pieseň, ktorá bola pre Daru osobným darom, už jednoducho neexistuje.

ZAMILOVANÉ FOTKY RYTMUSA A JASMINY NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>

Prečítajte si tiež:

Urobili by ste takéto rázne kroky po rozchode s partnerom? Napíšte nám do diskusie!