Keď sa verejnosť dozvedela o romániku Kraus a Puklušová, viacerí tomu nemohli uveriť. Andy sa totiž dovtedy s manželkou Danielou prezentovali ako ideálna rodinka. Pani Krausovú táto informácia úplne zložila, keďže život bez manžela si vedela iba ťažko predstaviť.

Kraus nakoniec vzťah s mladou herečkou ukončil a počas vianočných sviatkov sa dokonca zdalo, že rodina je na najlepšej ceste dať to znova dokopy. Nestalo sa. Andy si po čase našiel novú známosť, blondínku Janku, a v máji podal žiadosť o rozvod. Dvojica sa tak tento štvrtok stretla na súde v Pezinku.

Manželia v čase, keď spolu boli ešte zadobre.
Manželia v čase, keď spolu boli ešte zadobre.
Zdroj: Matej Kalina

Obaja sa k sebe správali ako dvaja cudzí ľudia a dokonca sa ani nepozdravili. Po hodine a pol však vyšli z pojednávacej miestnosti bez výsledku. Čo bolo dôvodom? ,,Bol to pre mňa jeden z najťažších dní v živote. A keďže nemáme doriešenú situáciu s deťmi, súd nás nerozviedol,“ dozvedeli sme sa priamo od Daniely.

A aj keď sa Andy Kraus s manželkou vždy držali hesla, že sa dohodnú, napokon sa tak nestalo. Obaja odchádzali zo štvrtkového pojednávania so sklopeným zrakom a bez slova odišli každý svojou cestou.

Daniela mala celý čas slnečné okuliare na očiach a Kraus v ruke mobilný telefón. Toto nie práve príjemné stretnutie na súde v Pezinku si budú musieť zažiť znova až vo februári.

VIAC FOTO TU: