Keďže Rozboril má skutočne časovo náročnú prácu a každú chvíľu natáča reláciu V siedmom nebi v inom kúte Slovenska, chvíle, ktoré trávi so svojou láskou, sa snaží využiť čo najlepšie. Svedčia o tom aj fotografie, ktorými pravidelne zásobujú sociálnu sieť. Z nich je zrejmé, že ich oboch krátko pred päťdesiatkou chytila druhá puberta a čerstvý vzťah si užívajú naplno.


Možno rovnakú výbavičku ako pre dcéru bude Vilo čoskoro kupovať aj pre seba.
Foto: Facebook

Podľa najnovších informácií, ktoré sa začali šíriť v okruhu ich známych, by už však nemali voľné chvíle tráviť len vo dvojici. „Medzi Novotnej kamarátkami sa hovorí, že je tehotná,“ prezradil nám zdroj z okolia lekárky, ktorá nám tieto informácie nepotvrdila, no v prípade známych tvárí to nie je nič výnimočné. Tehotenstvo sa totiž snažia utajiť čo najdlhšie.

Rozboril posunul svoj vzťah s Novotnou na vyššiu úroveň: Romantické gesto!

„Nie som tehotná,“ reagovala dermatologička a podobnú rétoriku zaujal aj Vilo. „Sandra už jasne a pravdivo odpovedala,“ napísal nám Rozboril, ktorý sa pred pár dňami pochválil záberom s výbavičkou pre dieťa. A hoci to kupoval pre svoju tehotnú dcéru Katku, nie je vylúčené, že jednu takú bude potrebovať aj pre seba.