Richarda sme stretli v ateliéri Jakuba Klima pri fotení k novému projektu Hlasy spoločne so skupinou Fragile. Ide o špeciálne verzie jeho singlov výlučne v podaní hlasov, bez hudobných nástrojov čiže "a cappella". Na niekoľkohodinové fotenie za hudobníkom prišla aj partnerka Vanda s ich synčekom Markusom, ktorý slávnemu tatkovi evidentne zlepšil náladu.

Zatiaľ si „nepokecajú“

„Mne úplne stačí, keď môžem sedieť a pozerať sa na neho. Pomaličky už lezú aj prvé slová, nesmierne sa teším, keď budeme môcť prehodiť nejaký ten rozhovor. Mne stačí pomerne málo, aby som sa z neho tešil, ale to si myslím, že sa týka každého rodiča,“ rozplýva sa trojnásobný tatko Müller, ktorý tak synčekovi zatiaľ aspoň spieva.

Richard Müller sa teší z ročného syna: Zvládol by aj ďalšie dieťa!

Markus prišiel svojho tatka navštíviť na fotenie.
Foto: Michal Smrčok/Plus JEDEN DEŇ

„Spievam mu pri prebaľovaní rôzne pesničky. Nie moje, ale skôr ľudové. Prináša to všeobecný úsmev na tvárach všetkých zúčastnených,“ prezradil s úsmevom Richard, ktorý sa netají tým, že by pokojne zvládol ešte aj štvrtého potomka... Dovtedy sa však okrem fotenia chystá s kapelou Fragile vydať CD aj spoločné turné, ktoré štartuje v septembri.