Biomaniačka

Z pleťovej a telovej kozmetiky používa Jana len dve značky. Obe sú bio a je s nimi maximálne spokojná. Produkty si objednáva cez internet, po obchodoch vraj vôbec nechodieva. „K Havlíkovej prírodnej apotéke som sa dostala tak, že majiteľka značky si u mňa objednala šaty na pražský Ples v opere a na vyhlasovanie výsledkov súťaže v New Yorku, kam išli práve s touto kozmetikou. Hneď som sa do jej krémikov zamilovala. Mám mastnú pleť, mávala som ju aj dosť problémovú, a produkty od Havlíka mi veľmi vyhovujú. Už len keď si natriem na tvár rannú masku, ktorá má úžasnú vôňu medovky, hneď sa preberiem a naštartujem do nového dňa. Ich prípravky mi sadli a najmä, na koži vidím výsledky. Nepoužívajú parabény a silikóny, je to z deväťdesiatšesť percent príroda.“

Pištejovej prestížna prehliadka v Tatrách: Verešová, Mórová a Sklovska hviezdami móla!

Slovenská prominentka zverejnila FOTO, ktoré vám vyrazí dych: Trpí anorexiou?

Čo popíja módna návrhárka Jana Pištejová (42 ) počas relaxačného kúpeľa?
Zdroj: Michal Šebeňa

„To je moja večerná procedúra – vysokopercentný bioaktívny Inca Collagen. Nápoj popíjam vo vani,“ prezradila kúpeľňový rituál. 
Foto: Michal Šebeňa

Veľký konflikt v česko slovenskom šoubiznise: Už na seba kydajú!

Čo sa týka vlasov, za geniálne považuje šampóny, kondicionéry a sprchovacie gély estónskej kozmetiky Natura Siberica. „Aj toto je jedna zo značiek, čo vyhrávajú svetové biosúťaže. Mám veľmi dlhé nefarbené vlasy a šampón bez chémie, ktorý zvládne všetko, čo od neho očakávam, som hľadala veľmi dlho,“ vysvetľuje Jana.

Konflikt známych krások sa vyostruje: Verešová vracia úder!

Jana odporúča pleťovú kozmetiku značky Havlíkova prírodná apotéka pre jej biopôvod.
Zdroj: Michal Šebeňa

Jana odporúča pleťovú kozmetiku značky Havlíkova prírodná apotéka pre jej biopôvod.
Foto: Michal Šebeňa

Perličky v ústach

Nadchla ju aj zubná pasta na domáce bielenie zubov. Oceňuje, že nemusí dlho vysedávať na dentálnej hygiene. „Poradila mi ju kamoška. V kruhu kamarátok a modeliek sa rôzne vychytávky vždy najlepšie šíria. Kúpila som si teda sonickú zubnú kefku, nech mi priebežne odbúrava zubný kameň, som totiž fajčiarka. Touto pastou si dokážem aj vybieliť zuby, sú k nej bieliace prúžky na obalenie zubov z oboch strán. Zúbky sú z toho ako perličky, a to som už vyskúšala všeličo,“ teší sa úspešná návrhárka.

Návrhárka si potrpí na bioprodukty vlasovej starostlivosti od Natury Sibericy.
Zdroj: Michal Šebeňa

Návrhárka si potrpí na bioprodukty vlasovej starostlivosti od Natury Sibericy.
Foto: Michal Šebeňa

A čím vonia? Ak ju stretnete a neviete identifikovať jej parfum, je to preto, lebo zvyčajne použije dva naraz. „Spájam ich – jeden si dám ovocnejší alebo kvetinový a druhý ťažší. Najčastejšie používam pánsky parfum Jaguar, ten mi krásne vonia. Väčšinou ho ,mixnem‘ s parfumom Armani, lebo ho používa môj drahý. Angel je najťažší, ten si dávam na večer.“