Dorota Nvotová je známa svojím rebelujúcim životom a tým, že tri mesiace do roka žije na Maldivách, kde vlastní malý penzión. Okrem toho je vášnivou cestovateľkou do krajín ako Nepál, či India, kde dokonca pomáha 15 deťom finačným príspevkom na školu. V súkromí bola už trikrát vydatá, no ani tretie manželstvo jej nevydržalo a speváčka je v rozvodovom konaní. Má však malého syna, ktorý jej robí veľkú radosť. V sobotu večer si od neho na pár hodín odbehla, aby si šokujúco vyrazilamedzi elitnú smotánku na prestížny Ples v opere. Po vzhliadnutí oficiálnych záberov z tejto udalosti sa mnohí chytali za hlavu a kládli si otázku, čo táto rebelka robila medzi pozvanými hosťami.

Nvotová pred Vianocami poskytla otvorenú spoveď v markizáckom Reflexe.
Nvotová pred Vianocami poskytla otvorenú spoveď v markizáckom Reflexe.
Zdroj: TV MARKÍZA

Pozvánku ale dostala jej mama, známa herečka Anka Šišková, ktorá napokon nemala s kým ísť a tak jej garde, proti protokolu, robila dcéra Dorota. Jej účasť prekvapila aj moderátorku Telerána Kvetu Horváthovú. "Čo sme zaregristrovali teraz, Dorota, ty si bola s mamou Aničkou Šiškovou na Plese v opere. Je to na teba také nezvyčajné, lebo ty si skôr taký rebel. Ja ťa vidím stále v džínsoch, ako rebelujúcu babu a zrazu si sa objavila v elegantnej róbe,"začudovala sa Kvetka. 

"Maminka mala pozvánku, nemala s kým ísť, no a keďže teraz dočasne u nej na krátku dobu bývam, tak že šak poďme spolu, dve chudery bez chlapov," šokovala úprimnosťou Dorota a spustila veľký smiech. "No ale aha, ako nám to slušalo," pokračovala, keď sa na kamere objavila ich spoločná fotografia z Plesu v opere. "Boris Hanečka ma na poslednú chvíľu v ten deň obliekol. On že nie, a ja že áno, obliekaš ma,"smiala sa Nvotová, ktorá tak priznala, že šaty si dohadovala doslova v hodine dvanástej, tesne pred plesom, na ktorý dokonca meškala. "Mala som v ten deň koncert, preto sme meškali na ples. Hrala som v malej zafajčenej putike no a potom večer som došla do toho divadla s dvojmetrovou vlečkou, po ktorej mi všetci stúpali. Bolo to také vtipné. A nikto ma tam nespoznával,"dodala. 

FOTO, AKO VYZERA DOROTA NA PLESE V OPERE, NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: