„Už dnes večer uvidíte na obrazovkách našej televízie šou, aká tu doteraz ešte nebola - HYPNOSHOW. Piati súťažiaci, rôzne úlohy a snaha nahrať čo najviac peňazí. Počas štyroch súťažných kôl a jedného finálového, keď pred každým uvedie hypnotizér súťažiach do stavu hypnózy a zadá im nové pokyny, môžu svoju finančnú výhru kumulovať až ku konečnej výške 12 500 eur,“ avizovala pár hodín pred samotným štartom na internete Markíza, ktorá zrejme od tejto novinky očakávala skutočne veľa

Zhypnotizovaní súťažiaci budú počúvať pokyny odborníka. Jeden skončí s hlavou v torte.
Zdroj: tv markíza

Hypnoshow sa totiž vo svete teší veľkej obľube, aj preto sa Markíza pre tento licencovaný program rozhodla. No pilotný diel, ktorý moderoval Dano Dangl, diváci ostro vysmiali. Tomu, čo videli na obrazovkách, totiž vôbec neuverili. Práve naopak. Považujú to za poriadnu komédiu. Ešte aj zle zahranú. A v reakciách sa teda vôbec nekrotili!
,,Tak horšiu hlúposť som dávno nevidel. Za mňa spolu s Divokým Zapadákovom najhorší projekt v histórii Markízy,“ reagoval hneď nahnevaný divák. ,,Videl som túto časť v zahraničí a nedá sa to ani len porovnať. Myšlienka je fajn, no škoda, že ľudia, ktorých vybrali, to nevedeli vôbec zahrať, absolútne zlé herecké výkony, miestami mi bolo trápne až za nich. Škoda, šou mala potenciál,“ pridala sa ďalšia diváčka.

Markizácku šou moderuje Dano Dangl.
Zdroj: Tv Markíza

Markíza odvysielala pilotnú časť s tým, že podľa úspešnosti sa rozhodne, či bude s natáčaním pokračovať, alebo nie... No už teraz je zrejme viac než jasné, že toto bola jej premiéra a derniéra v jednom. ,,Pilotná epizóda Hypnoshow svojou sledovanosťou odštartovala ako víťaz večerného vysielania. O budúcnosti šou budeme informovať, keď to bude aktuálne. V súčasnosti nemáme nakrútené ďalšie časti,“ vyjadril sa riaditeľ PR a marketingu Markízy Michal Borec. Dangl však zúfať nemusí, pretože jeho relácia 2 na 1 sa čoskoro vráti na obrazovky Markízy.

REAKCIE A KOMENTÁRE ĽUDÍ NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: