Počas šou The Voice, keď ako koučovia bojujete o spevákov do vlastných tímov, tak sa medzi sebou aj slovne podpichujete. Urazil vás niekto z kolegov?

Čo sa týka koučov, tak musím povedať, že sme si okamžite po ľudskej stránke sadli. Vedeli sme, že ak chceme získať tých najlepších spevákov do svojho tímu, tak musíme ísť do toho nekompromisne. Myslím si však, že nik nikoho nikdy neurazil. Ja osobne to všetko beriem tak, že je to vtip, má to byť zábava. Ak náhodou niekto má však pocit, že to už prestrelil, tak po natočení príde za tým druhým a spýta sa ho na to, či to už bolo cez, alebo nie. Ak áno, tak sa ospravedlní. Myslím si, že takéto veci sme ani neriešili. Ak áno, tak možno raz, dvakrát (úsmev). Musím povedať, že naozaj máme všetci štyria veľmi dobré vzťahy, neustále si píšeme a sme v kontakte. Napríklad aj teraz idem na Vojtovo predstavenie, ktoré má v Česku, čiže naozaj sme super partia a nik tam nikoho nemá v pláne urážať.

Ak by vás oslovili do tejto speváckej súťaže opäť, išli by ste do toho?

Uvažoval som už nad tým, priznám sa. Teraz som túto ponuku vzal okamžite a vôbec som nad tým nepremýšľal. Jediné, čo ma zaujímalo, bolo to, či to budem stíhať a či mám na to, postaviť sa pred kameru. Teraz by som však už premýšľal, pretože to neviem brať ako biznis a ako prácu. Neviem sa dištancovať od citových vzťahov ľudí, ktorých mám v tíme. Ja som si totiž s každým vytvoril vzťah a nie je to jednoduché, každý týždeň poslať niekoho domov. Dvakrát som sa dokonca aj rozplakal. Nechcem pritom hrať na ľudí zbytočné emócie, ale keď to prišlo, tak to prišlo. To človek nezastaví, pretože mi to naozaj nebolo jedno, že niekto vždy musel odísť preč. Nepočítal som naozaj s tým, že to bude až také silné. Toto mi naozaj nerobilo dobre a prekážalo mi to.

Zasiahlo vás to natoľko, že ste nad tým premýšľali ešte aj doma?

Presne tak. Toto je jediná vec, pre ktorú by som zvažoval, či ísť do šou ešte aj druhýkrát. Inak celý štáb je perfektný, režisér Pepe Majeský je skvelý človek, ktorý mi veľa poradil a pomohol.

Spomínali ste, že ste mali problém s vystupovaním pred kamerou. Ako je to vôbec možné, keď niekoľkokrát do týždňa vystupujete pred tisíckami ľuďmi na koncertoch. Nie je to to isté?

Je to niečo úplne iné. V The Voice som mal obavy z toho, ako budem vôbec na obrazovke vyzerať. Nie som totiž žiadny model a nie som kamarát ani s fotoaparátmi. Povedal som si však, že budem sám sebou a keď sa to ľuďom nebude páčiť, tak budem mať aspoň voči sebe čistý štít, že som sa na nič nehral. Našťastie to však vyzerá, že je to fajn, aj keď sám som ešte žiadnu časť ani nevidel. Vidím sa len v upútavkách (smiech).

Hoci sa na obrazovke podpichujú, v skutočnosti sú super partia.
Hoci sa na obrazovke podpichujú, v skutočnosti sú super partia.
Zdroj: tv markíza