Keď si Rado prečíta odkaz od snúbenice, nálada mu klesne na bod mrazu. ,,Ahoj, prajem ti veľa šťastia s Kikou... Karty sú rozdané. Iva,“ znelo v liste, z ktorého ostane Popradčan zo začiatku šokovaný, no po pár minútach sa otrasie. ,,Tak hádam teraz sa z toho nezložím. No tak čo, musím ísť ďalej. Toto by som od nej v živote nečakal, veď sme sa na niečom dohodli,“ povie Kike, ktorej dá list tiež prečítať.

,,Akože, ty si čakal čo? Asi ju to ranilo...“ bude reagovať jeho silikónová láska. ,,Veď nič som nečakal, ale načo taký list mi poslala. Veď napíšem aspoň, že na základe čoho. Ale čo to znamená, že karty sú rozdané?“ bude riešiť Rado. ,,Ja za to nemôžem. To nech si každý vyskúša. Nikto nevie, čo to je byť dva a pol mesiaca len tak zavretý s niekým,“ povie následne so slzami v očiach.

,,To, čo ja tu mám s Radkom, je veľmi krásne a čisté a ja sa za to vôbec nehanbím, pretože nemali sme spolu žiadne iné zblíženie. A to, že si dáme pusu a objímeme sa? Proste, pre mňa je veľmi dôležitý. To, ako on si svoje súkromie vyrieši, musí vedieť on,“ vyjadrila sa Kristína, ktorá zrejme zabudla na to, ako ich kamery viackrát zachytili počas horúcich intímností pod perinou.

Radova snúbenica Ivana
Zdroj: tv markíza

KIKU PRED ÚPRAVAMI SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: