A celé sa to začalo skutočne nevinne. Zlatica chcela iba nadviazať na končiacu sa reportáž Jána Tribulu, ktorý gratuloval biatlonistovi Pavlovi Hurajtovi k 40-ke, a akosi to nezvládla. Vo svojom blahoželaní vymenila jedno písmenko a úsmevný trapas bol na svete.

„Tak aj my sa pridája...(pozn. red.: Zlatica sa rýchlo opravila a v tej chvíli sa začali obaja usmievať) pripájame ku gratulantom. Aj Jano Tribula má štyridsať. Samí štyridsiatnici," zahlásila so smiechom Puškárová, ktorá sa to snažila rýchlo zahovoriť, no nepodarilo sa.

Zlatici sa podaril úsmevný trapas.
Zlatici sa podaril úsmevný trapas.
tv markíza

A keby si to diváci na prvýkrát náhodou nevšimli, na jej kiks ich Patrik ešte aj upozornil. „Sa pridájame," zabával sa Švajda. „Áno, pridája...," odpovedala moderátorka, ktorá sa tak smiala, že už ani nedokončila vetu a radšej prešla na inú tému. „Tak víkend sa pomaly končí a pred nami je ďalší februárový týždeň," odvrátila pozornosť Zlatica, ktorá mala šťastie, pretože po tomto zahlásení už nasledovalo počasie.

Patrik Švajda sa v úvode roka postaral o slovný brept.
Patrik Švajda sa v úvode roka postaral o slovný brept.
tv markíza

Podobný trapas sa však zhruba pred mesiacom podaril aj Patrikovi. Takto sa pomýlil on: „Podľa opozície sa Lubyová chcela zbaliť, zbaviť nepohodlného šéfa," zakoktal sa Švajda, ktorý si hneď uvedomil, že namiesto slova zbaviť, povedal zbaliť a napriek trapasu na sebe nedal nič poznať.

VIAC foto z trapasu nájdete v galérii

Mohlo by vás tiež zaujímať: