Timotej sa už počas kastingu stal miláčikom poroty. Tam síce predviedol skvelý výkon a ohúril netradičnou farbou hlasu, no z ďalšieho kola na kolo nič extra nepredviedol. A to mu dávajú patrične najavo aj nespokojní diváci, ktorí nechápu, ako môže neustále postupovať ďalej. V minulom kole mu dokonca vypadol text a v kvartete ťahal za najkratší koniec, no porota sa opäť „zľutovala“. No to, ako sa zachoval najnovšie, fanúšikov šou opäť rozladí.

Len 15-ročnú Hanku psychicky zdeptal suverénny Timotej (23).
Len 15-ročnú Hanku psychicky zdeptal suverénny Timotej (23).
Zdroj: tv markíza


Do duetu vyfasoval mladučkú Hanku. Tú ale zastihne kamera v noci pred vystúpením uplakanú a zdeptanú v kúpeľni. Vtedy prizná, čo sa medzi nimi udialo. „Ťažko sa mi s ním spieva proste. Ja sa to učím do druhej do rána a potom mi povie, že aj tak to spievam všetko na ho.no. Nemá v sebe žiadnu úctu, nič, neviem, prečo to robí! Neviem, čo mám robiť,“ priznalo nešťastné dievča.
„Zahlásil, že nemohol som dostať niekoho krajšieho a lepšieho? Teraz to budem musieť predstierať a hrať sa na to. Najskôr sa hral na kamaráta a teraz už len každého ohovára. Je to falošný chalan a nie je to asi dobrý človek,“priznala 15-ročná Hanka.

Len 15-ročnú Hanku psychicky zdeptal suverénny Timotej (23).
Len 15-ročnú Hanku psychicky zdeptal suverénny Timotej (23).
Zdroj: tv markíza

ZDEPTANÁ HANKA NA ZÁBEROCH V GALÉRII

Timotej sa však tváril, že nerozumie, o čo ide. „Ja som povedal, že je mladunká a keby mi dali staršiu babu, počas spievania mohlo medzi nami preletieť aj nejaké napätie. Lenže ona je na mňa mladučká,“ obhajoval sa Timo. Napätie medzi nimi si počas spievania všimla aj porota. „Z vás ide taká energia, ako by si ju väznil niekde v pivnici. Dnes si prišiel, učesal si ju, nalíčil, obliekol a teraz si ju tu doviedol a pred dverami si jej povedal, a teraz budeš robiť všetko, čo ti poviem a ak to skazíš, pôjdeš naspäť do diery,“ povedal im Leoš Mareš.

„Zrovnaj sa, chlape, dobre?!“ dvihne varovný prst Habera. „S ňou to extrémne psychicky zamávalo,“ dodala Monika Bagárová. „Timo mal už kolo pred tým problém vystupovať s niekým ďalším. On je skvelý spevák sám za seba, ale nedokáže s ostatnými spolupracovať. On ide sám za seba,“ vyjadrili sa na jeho adresu ostatné súťažiace. Ako to dopadne, uvidíte zajtra na Markíze.

Mohlo by vás zaujímať: