Andrej Bičan minulý rok poriadne šokoval celé Slovensko. Na otvorenie sezóny v lyžiarskom stredisku Jasná, kam vždy chodil s manželkou Editou Bičanovou, dorazil po boku mladej milenky Michaely. Dvojica už vtedy dlhšiu dobu tvorila pár. Kým v Jasnej sa tvárili iba ako priatelia a v rozhovore sa tváril, že je to iba dobrá kamarátka, najnovšie nám na kameru povedal aj to, či s ňou plánuje svadbu.

Ako sa vám pačil nový tanečný film Backstage?

Moje prvé dojmy boli, že som ani nedokázal rozprávať, lebo tak veľa toho tam je. Výborný soundtrack a aj československý film. My máme veľmi radi Bena Cristovaa, je to teraz taká naša „auto počúvateľná“ vec. Teším sa na soundtrack, lebo tento film ho potrebuje. Vidieť v ňom výborný výkon Mary Havranovej, je to skvelá herečka a aj tanečníci boli výborní. Nevedel som, že kolegovia tanečníci sú aj herci. Boli tam naozaj aj veľmi pekné herecké momenty.

Prišli ste s priateľkou Miškou. Ako to medzi vami je? Je možné, že váš vzťah posuniete aj niekam oveľa ďalej?

Je to možné, že náš vzťah sa posunie aj niekam ďalej. No náš vzťah je teraz dosť dobre posunutý. Celkom sa tomu aj tešíme, sme posunutí niekam.

Ako dlho spolu bývate?

Žijeme spolu už značnú dobu a snažíme sa nejako všetko skĺbiť s deťmi a voľným časom a prácou.

Minulý rok Vám na galavečere OTO robila spoločnosť manželka Edita, tento rok zrejme prídete s Michaelou. Už viete, čo si oblečiete?

Áno, chystáme sa teraz spolu na galavečer OTO. Čo sa týka oblečenia, nebudeme mať veci zo second handu, ale najznámejší čínsky online shop nám dosť pomohol. Ja mám topánky za 5 eur a oblek si zoberiem nejaký starý. Neinvestujeme. Šaty nebudem prezrádzať, sú pekné, pri dámskych topánkach sme si dovolili až 15 eur.

Viete si predstaviť, že by ste sa opäť oženili?

Čo sa týka svadby, toto ešte nemám v hlave vyriešené, keďže už dve svadby mám za sebou. V tomto roku to zatiaľ nie je na pláne, máme pred sebou veľa vecí, čo ešte musíme urobiť, no nevylučujeme to. Vylučujem iba jednu vec... na záchode... Dodal svojím typickým humorom Bičan.

SPOLOČNÉ ZAMILOVANÉ FOTKY NÁJDETE V GALÉRII: