Diana Mórová a Jakub Prachař spolu už druhý rok sedia v porote jojkárskej šou Česko Slovensko má talent. No len nedávno unikli informácie, že títo dvaja začali mať k sebe poriadne blízko aj v súkromí... „Videl som ich, ako sa k sebe mali počas pauzy medzi nakrúcaním nových upútaviek. Keď si mysleli, že ich nik nevidí a že sú v zákulisí celkom sami, bozkávali sa,“ prezradil nám nedávno dôveryhodný zdroj zo zákulisia šou.

Netrvalo dlho a Mórová sa opäť prihlásila o slovo. Len pred pár dňami sa totiž v Prahe konalo finále súťaže Elite Model Look, ktoré moderoval Prachař. A... čuduj sa svete, v hľadisku sa objavila aj vysmiata Mórová. Počas galavečera sedela v prvom rade a užívala si finále, ako sa len dalo. Keď sa na pódiu objavil Jakub, doslova sa celá rozžiarila.

Na raute po finále si Jakub užíval prítomnosť nielen manželky Agáty, ale aj herečky Diany Mórovej.
Na raute po finále si Jakub užíval prítomnosť nielen manželky Agáty, ale aj herečky Diany Mórovej.
Zdroj: Emil Vaško

Absolútne jej neprekážalo, že v hale sedela aj jeho manželka, česká modelka Agáta Prachařová Hanychová. Pri záverečnej pesničke, ktorú na pódiu spievali Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý a Matěj Ruppert, sa Diana dokonca postavila, začala tancovať a spievala spolu s nimi.

Po programe sa herečka a modelka aj stretli, a to na afterparty v luxusných priestoroch reštaurácie pri Vltave. Trojica sa síce naoko spolu dobre zabávala, no na Diane bolo vidieť, že by bola najradšej, keby sa venoval len jej...

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež:

Vadilo by vám takéto správanie na mieste Agáty Prachařovej Hanychovej? Napíšte nám do diskusie!