Jakub Petraník ohuruje alkoholickými excesmi, pri ktorých sa vyzlieka, alebo odvážnymi fotkami, na ktorých rovnako neváha pózovať nahý. Hudobná kariéra je v porovnaní so spomínanými škandálmi v úzadí a mnohí už aj zabudli, že Jakub vôbec niekedy spieval.

Omnoho viac ľudí zaujíma otázka jeho sexuálnej orientácie, ktorú mu neprestajne kladú v online rozhovoroch. Doposiaľ sa mladý Prešovčan zmohol na odpoveď: „Som veľmi spokojný so svojou sexuálnou orientáciou. Je moja, je normálna pre mňa a ľudí, ktorí sú okolo mňa,“ uviedol.

Nový priateľ? Jakub zverejnil  fotografiu s neznámym mužom  na sociálnej sieti.
Nový priateľ? Jakub zverejnil fotografiu s neznámym mužom na sociálnej sieti.
Zdroj: Instagram

Posteľná fotografia zo sociálnej siete.
Foto: Instagram

Neskrýva sa, no nekomentuje

A zrejme je naozaj spokojný. Prednedávnom totiž uverejnil na sociálnej sieti fotografiu so svojej postele, na ktorej leží v spoločnosti ďalšieho polonahého muža. Pod fotku pripojil aj veľavravný komentár: „Chlapčensko-mužská noc.“


Preto Šarm Jakuba oslovil s otázkou, či dotyčný mladík ležiaci vedľa neho je jeho partner. Spevák namiesto vysvetlenia odbil všeobecnou odpoveďou: „Nebudem to komentovať, je to moja súkromná záležitosť.“ Ak je však taká súkromná, prečo ju zverejňuje na sociálnej sieti?