Skôr ako  manželia oznámili prostedníctvom sociálnej siete koniec manželstva, dohodli sa na majetkovom vyrovnaní. Tomáš Plekanec Lucii podľa zdroja českého denníka Blesk ponúkol, že jej nechá byt na Kavčích horách v hodnote 25 miliónov korún (970 911,49 EUR) a  ďalších päť miliónov  jej vyplatí v hotovosti. Ďalej uviedol, že bude platiť aj všetky náklady na deti a bude posielať alimenty vo výške niekoľkých desiatok tisíc českých korún mesačne na oboch synov.

Manželia Vondráčková a Plekanec majú pred rozvodom.
Manželia Vondráčková a Plekanec majú pred rozvodom.
profimedia

Podľa podnikateľa Františka Vondráčka, ktorý je speváčkin vzdialený príbuzný, je ale Plekanec lakomec a dobre si stráži všetky peniaze. "Nikdy nekúpil Lucii auto. Ani keď boli v Kanade mrazy a teplota klesla na mínus štyridsať pod nulou. Musela tie malé deti vláčiť pešo. Ona je však skromná, hovorila vždy, že chodí rada pešo. Dokonca, keď si raz z bankomatu vybrala o tisíc dolárov viac na bežné potreby, bolo  zle," prezradil českému Blesk.cz Vondráček, ktorý je z Tomášovho správania v úplnom šoku.

Speváčkin príbuzný pán František Vondráček.
Speváčkin príbuzný pán František Vondráček.
blesk.cz

Ako správny príbuzný, členku svojej rodiny hneď bránil. "Nevedela ani, koľko majú peňazí na účtoch alebo kde vlastnia nehnuteľnosti. Je to veľmi milá a skromná baba, rozhodne nie žiadna zlatokopka, "dodal podnikateľ František.  Ak teda Vondráčková zistila, že jej manžel za 7 rokov spoločného vzťahu zarobil približne 380 miliónov korún (14 757 854,67 EUR ) niet divu, že chce o peniaze bojovať.  Speváčka sa nakoniec rozhodla nechať sa rozviesť v Kanade, kde neplatí ich predmanželská zmluva, ktorá bola uzavretá v Českej republike. Preto tam aj so synmi odletela a chce tam zostať, aby jej chlapci ďalej mohli chodiť do miestnej školy a škôlky. Ako to celé dopadne, sa časom uvidí.

FOTO ZNIČENEJ VONDRÁČKOVEJ NÁJDETE V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: