Televízia JOJ minulý rok nasadila do vysielania rodinný seriál Prázdniny, ktorý láskavým humorom pripomína komédiu S tebou mě baví svět. No s tým rozdielom, že dobrodružstvá s deťmi na prázdninách nezažívajú len oteckovia, ale aj ich maminy. Diváci si seriál okamžite obľúbili, a to aj vďaka hviezdnemu mužskému hereckému obsadeniu Kostelný, Igonda, Matonoha.

JOJ-ka len nedávno odštartovala druhú sériu a fanúšikovia sa opäť zabávajú na vtipných momentoch, hláškach a zrejme každý divák si myslí, že rovnaká nálada, ako panuje na obrazovkách, vládla aj na pľaci. Opak je však pravdou... Vydržať celé dni s detskými hrdinami dalo niektorým zabrať.

Tomáš Matonoha si natáčanie na Slovensku užíval.
Tomáš Matonoha si natáčanie na Slovensku užíval.
Zdroj: Michal Smrčok

„Medzi deťmi nikdy nebola herecká rivalita, ale detská určite. To áno, to tam panuje. Vytvárali sa tam skupinky, najprv sa niekto z nich kamarátil s tým a ten s tým, potom naopak. Chcelo to detského psychológa, bez neho by sa nenatočilo nič. Stále sa tam niekto s niekým hádal. Ale už sa to lepší,“ prezradil nám český herec Tomáš Matonoha, ktorý hrá v seriáli manžela Lucie Siposovej a majú spolu dvoch synov.

A že to počas prvej série bolo na pľaci niekedy na nevydržanie, nám potvrdili aj v štábe. „Bolo to niekedy veľmi ťažké s deckami, hlavne s jedným. Nebudem konkrétne menovať, ale už sa nevedel vpratať do kože, začal vystrkovať rožky a chytal už hviezdne maniere. Niektorí herci sa už tešili na koniec nakrúcania, že si oddýchnu,“ povedal nám človek z natáčania. Ako však všetci dodali, sú to jednoducho deti a s tým dopredu aj rátali.

VIAC FOTO Z NATÁČANIA SERIÁLU PRÁZDNINY NÁJDETE V GALÉRII