Televízia JOJ minulý rok nasadila do vysielania rodinný seriál Prázdniny, ktorý láskavým humorom pripomína komédiu S tebou mě baví svět. No s tým rozdielom, že dobrodružstvá s deťmi na prázdninách nezažívajú len oteckovia, ale aj ich maminy. Diváci si seriál okamžite obľúbili, a to aj vďaka hviezdnemu mužskému hereckému obsadeniu Kostelný, Igonda, Matonoha.

JOJ-ka len nedávno odštartovala druhú sériu a fanúšikovia sa opäť zabávajú na vtipných momentoch, hláškach a zrejme každý divák si myslí, že rovnaká nálada, ako panuje na obrazovkách, vládla aj na pľaci. Opak je však pravdou... Vydržať celé dni s detskými hrdinami dalo niektorým zabrať.

Tomáš Matonoha si natáčanie na Slovensku užíval.
Tomáš Matonoha si natáčanie na Slovensku užíval.
Michal Smrčok

„Medzi deťmi nikdy nebola herecká rivalita, ale detská určite. To áno, to tam panuje. Vytvárali sa tam skupinky, najprv sa niekto z nich kamarátil s tým a ten s tým, potom naopak. Chcelo to detského psychológa, bez neho by sa nenatočilo nič. Stále sa tam niekto s niekým hádal. Ale už sa to lepší,“ prezradil nám český herec Tomáš Matonoha, ktorý hrá v seriáli manžela Lucie Siposovej a majú spolu dvoch synov.

A že to počas prvej série bolo na pľaci niekedy na nevydržanie, nám potvrdili aj v štábe. „Bolo to niekedy veľmi ťažké s deckami, hlavne s jedným. Nebudem konkrétne menovať, ale už sa nevedel vpratať do kože, začal vystrkovať rožky a chytal už hviezdne maniere. Niektorí herci sa už tešili na koniec nakrúcania, že si oddýchnu,“ povedal nám človek z natáčania. Ako však všetci dodali, sú to jednoducho deti a s tým dopredu aj rátali.

VIAC FOTO Z NATÁČANIA SERIÁLU PRÁZDNINY NÁJDETE V GALÉRII