Ivana Gáborík ešte asi nikdy nesklamala svojou vizážou i výberom šiat na spoločenských udalostiach a vždy je príkladom a vzorom aj pre mnohé ženy, ktoré inšpiruje. Inak to nebolo ani počas uplynulého víkendu, keď zažiarila na Plese v opere. Budúca mamička sa predviedla v nádhernej bielej čipkovanej obtiahnutej róbe s vlečkou.

 

„Na Ples v opere 2020 sme zvolili nádherný, ručne vyšívaný haute couture model, v ktorom otvárala najväčšiu fashion v Barcelone topmodelka Victoria´s Secret Cindy Bruna. Tento model skrýva v sebe výnimočnosť, jemnosť, originalitu a dizajnérsky rukopis. Šaty sú výnimočné svojím detailným zhotovením. Každý jeden kúsok týchto šiat, každý jeden lupienok, každý ornament či krištálik vytvárajú prenádherný celok tohto majstrovského diela,“napísal známy salón na sociálnej sieti, z ktorého mala hviezdna Gáborík róbu.

No a naši čitatelia rozhodli, že práve ona sa pre nich stala kráľovnou tohtoročného plesu. Hlasovalo za ňu až 47 percent ľudí. Čo sa týka stylingu, s vlasmi a mejkapom sa zverila celebritnému vizážistovi a kaderníkovi Patrikovi Suši Veselému. Na druhom mieste skončila LuciaHurajová a na treťom Monika Hilmerová. 

1. Ivana Gáborík: Účes + mejkap 120 eur, Ručne vyšívaný  haute couture  model z luxusného  salóna. Šaty sú posiate  krištálikmi a lupienkami 2.700 eur.
1. Ivana Gáborík: Účes + mejkap 120 eur, Ručne vyšívaný haute couture model z luxusného salóna. Šaty sú posiate krištálikmi a lupienkami 2.700 eur.
Zdroj: Ples v opere

VŠETKY RÓBY NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: