Hoci Petra Vajdová patrí medzi krásne herečky, už dlho sa po boku žiadneho muža neobjavila. Špekulovalo sa síce o jej romániku s kolegom Kamilom Mikulčíkom, no vzťah ani jeden z dvojice nikdy nepotvrdil. V Slovenskom národnom divadle sa však už niekoľko rokov šuškalo, že brunetka by mala mať blízko k celkom inému mužovi.

Podľa nášho zdroja sa už dávnejšie zahľadela do slovinského režiséra Diega de Brea, ktorý v SND hosťuje od roku 2011. Režíroval aj Rivers of Babylon, kde si Petra strihla poriadne pikantné scény, či Malomeštiakovu svadbu, v ktorej hrala jednu z hlavných úloh.

FOTO REŽISÉRA V NAŠEJ GALÉRII TU:

,,Už niekoľko rokov v divadle nie je žiadnym tajomstvom, že Peťa je z Diega úplne hotová. A rovnako aj on mal k nej vždy blízko. Veľmi ju obdivuje... Aj keď sa Petra objavila v jeho hrách, prischli jej dosť pikantné úlohy. Je však ženatý a s manželkou má dve deti. Napriek tomu sa okolo seba motali a neustále nanovo zamotávali poriadne dlho,“ prezradil nám zdroj z divadla.

,,K tomuto sa vyjadrovať nechcem. Dúfam, že ten, kto to povedal, je aspoň z divadla,“ nepoprela informáciu Vajdová, keď sme o nej a Diegovi písali ešte minulý rok. No všetko nasvedčuje tomu, že hoci sa mal tento dlhodobý románik medzi nimi skončiť, Petra je v tom stále až po uši a to, že jej to so ženatým režisérom nevyšlo, ju poriadne ničí.

,,Viete, Peťka je veľmi krehká a citlivá povaha, ona nie je ten typ, čo strieda mužov ako ponožky. Ten režisér z divadla ju úplne opantal, možno aj preto spravila to, čo spravila. Odkedy sa s ním zaplietla, radikálne schudla a ničí ju to aj v tvári. Dosť to prežíva. Možno aj preto si tak vypila, a keďže si to už zrejme neuvedomovala, sadla za volant...“ dozvedeli sme sa zo zdroja z jej blízkeho okolia.

No to nie je jediná vec, ktorá musí Vajdovú ničiť. Jej otec Peter Vajda už dlhší čas bojuje so zákernou rakovinou, a hoci by si niekto myslel, že počas tréningov do Let‘s Dance príde Petra na iné myšlienky, mýli sa.

,,Počas tréningu do šou sa Peťa v ten deň, ako ju policajti chytili opitú v aute, strašne pohádala so svojím tanečným partnerom. Teraz je na tom dosť zle, zrútila sa a momentálne je doma u rodičov,“ dodal zdroj. Snažili sme sa opäť skontaktovať aj s Petrou, no nedvíhala nám telefón.

Ako sa k celej situácii postaví Markíza?

Petra Vajdová patrí už nejaký ten rok k tváram televízie Markíza. Účinkuje v Búrlivom víne ako sestrička Diana a najnovšie ju obsadili aj do tanečnej šou Let‘s Dance. Pred pár dňami ju však zastavili policajti a Petre za volantom namerali až 2,4 promile!

Opitú herečku okamžite previezli na policajnú stanicu a umiestnili do CPZ. Ako sa k tejto škandalóznej udalosti postaví jej chlebodarca? „Všetky možné scenáre sú zatiaľ otvorené. Myslíme si však, že v tomto prípade si Petra zaslúži druhú šancu,“ povedal nám šéf PR a marketingu Michal Borec.

Čítajte viac