Niekdajšia veľká hviezda Markízy Martina Šimkovičová v súkromí prežíva poriadne turbulentné obdobie. V októbri sa prevalilo, že sa zbavuje svojej luxusnej vily v Rakúsku, ktorú si zaobstarala s druhým manželom Igorom Šimkovičom, za ktorého sa vydala v roku 2005. Za všetkým mali byť veľké finančné problémy.

Ako sme však začiatkom tohto týždňa prví informovali, v hre je aj niečo oveľa väčšie ako iba peniaze. A to kríza medzi manželmi. Kontaktovali sme aj samotnú poslankyňu Národnej rady, no tá bola skúpa na slovo. ,,Určite sa nebudem vyjadrovať,“ odbila nás, no krízu nijako nepoprela.

Blondínkin manžel Igor sa má stretávať s inou ženou.
Blondínkin manžel Igor sa má stretávať s inou ženou.
Matej Kalina

Nám sa však najnovšie podarilo zistiť, že rozvod skutočne bude a navyše sme odhalili aj mnoho ďalších šokujúcich detailov z pozadia krachu jej manželstva. ,,Martina a Igor už majú vytýčený termín rozvodu, bude v januári. Žiadosť podal sám Igor. Hlavným dôvodom boli obrovské exekúcie. Dom v Rakúsku sa im dokonca vôbec nedarí predať. Nikto ho nechce kúpiť,“ prezradil nám dobre informovaný zdroj. A ten nám povedal aj to, že rozvod sa koná aj pre niečo iné.

,,Igor má už dlhší čas milenku. Dokonca keď išiel do Bratislavy podať žiadosť na súd, zobral si iné auto, aby ho tu nikto nespoznal,“ dodal náš zdroj. Táto informácia je o to šokujúcejšia, že práve Igor pôsobil na verejnosti tak, že pre Martinu by urobil aj to posledné a nikoho by ani len nenapadlo, že tak krásnu ženu by vymenil za inú. Pre Šimkovičovú to teraz budú veľmi smutné sviatky, keďže sa jej rozpadá v poradí už druhé manželstvo.

Exmarkizáčka s celou rodinou v čase, keď boli ešte šťastní.
Exmarkizáčka s celou rodinou v čase, keď boli ešte šťastní.
archív

FOTO DOMU, KTORÝ CHCE EXMODERÁTORKA PREDAŤ NÁJDETE TU:

Podobné články nájdete tu: