Keď sa SuperStar presunula z kastingov do veľkej industriálnej haly, kde čakal na súťažiacich Veľký výber, tvorcovia v tejto časti najväčšiu hviezdu spravili z mladej Zuzany. Tá mala totiž v ten večer stužkovú. Počas toho, ako ukazovali výkony ostatných, sa po každých 10 minútach presunula šou do mesta, kde Zuzana žúrovala. Na slávnosť za ňou prišiel aj štáb...

Diváci tak neustále sledovali, či stihne vystúpenie a celá táto časť bola vlastne o nej. Ako inak, Zuzana to stihla, pred porotcov sa postavila v róbe a zaspievala. Všetci štyria z nej ostali hotoví a hoci v ten večer sa tam objavili lepší speváci, vychválili ju tak, ako keby pred nimi stála samotná Beyoncé. Podobná situácia sa opakovala aj v nasledujúcej časti. V nej tí, čo postúpili, spievali s kapelou a spomínanej Zuzke prischla pieseň od Emmy Drobnej Words.

V dueli ju prevalcovala Jasmína, ktorá prekvapivo vypadla.
V dueli ju prevalcovala Jasmína, ktorá prekvapivo vypadla.
Zdroj: tv markíza

Kým ostatní sa museli so songmi popasovať sami, jedine za ňou prišla osobne Drobná, ktorá jej dávala rady. Už vtedy začali fanúšikovia hromžiť, že jej účasť v šou začína akosi „smrdieť.“ Divákom však praskli nervy po nedeľnej epizóde. V kole duely sa proti sebe postavila Zuzana a nenápadná Jasmína. Kým prvá podala priemerný výkon, Jasmína celú halu hitom od Katy Perry doslova prevalcovala. Kto by však čakal, že to bude ona, kto sa dostane do semifinále, je na omyle. Po ich vystúpení, keď si viacerí mysleli, že Zuzana pôjde domov, jej dal Ben Cristovao žolíka do semifinále. A Jasmínu neskôr nemilosrdne vyhodili.

Kým ostatní súťažiaci nemali žiadnu podporu, jej prišla na pomoc Drobná.
Kým ostatní súťažiaci nemali žiadnu podporu, jej prišla na pomoc Drobná.
Zdroj: tv markíza

,,No veľmi zaujímavé, že už od začiatku je okolo nej veľké haló. Niečo mi tu nehrá,“ ,,Mňa by fakt zaujímalo, koľko vám to dievča platí. To, ako jej hrozne nadržiavate a pcháte ju do každého záberu, mi už ide na nervy. Hlas teda nemá bohvieaký,“ ,,Nepríde mi to spravodlivé a hlavne po tom, čo jej venovali skoro polovicu relácie pre maturitný ples. Je to totálne okaté! Nikto nemá takú extrémnu podporu ako ona,“ zúria diváci. ,,Televízia nepreferuje nikoho zo súťažiacich, vždy sa snažíme ukázať silné a zaujímavé príbehy, ktoré sú pre divákov atraktívne,“ reaguje Markíza.

VIAC DÔKAZOV NÁJDETE V GALÉRII

Myslíte si, že vížatka SuperStar je vopred známa? Vyjadrite sa v diskusii pod článkom!

Prečítajte si tiež: