Len pred pár hodinami sa na sociálnej sieti objavila fotografia, ktorá mnohým fanúšikom vyrazila dych. „Pripravujeme playlist na jesenné turné,” píše sa pri zábere, na ktorom hrá prím práve Richard. Avšak akýsi iný Müller, na akého sme zvyknutí.

Spevák Richard Müller pred pár mesiacmi šokoval radikálne schudnutým vzhľadom
Spevák Richard Müller pred pár mesiacmi šokoval radikálne schudnutým vzhľadom
Zdroj: profimedia

Kým sa ešte donedávna chválil zhodenými kilogramami a najemno oholenou tvárou, teraz zjavne opäť čo-to nabral. Vidieť to hlavne na bruchu. V lícach je totiž nezvyčajne prepadnutý a veľká brada vzbudzuje spustnutý dojem.

FOTO Müllera nájdete v galérii tu >>

O spevákovi Richardovi Müllerovi je známe, že hudbu jednoducho miluje a na koncertné pódiá sa postaví aj vtedy, keď mu nie je najlepšie. Verejnosť sa o tom presvedčila aj v dokumente Nespoznaný. Kamera ho totiž zachytila aj pri depresívnych stavoch (pozn.: v minulosti priznal, že trpí maniodepresívnou psychózou) či vo chvíľach, keď mu bolo tak ťažko, že sa o seba nedokázal ani sám postarať. Manažér ho na obrazovkách obliekal, vyzliekal a podával mu lieky. Spomínaný dokument dokonca obsahuje aj zábery, keď spevák pred koncertom s Fragile iba nehybne leží na posteli, mal napojené infúzie a jeho asistentka mu neustále kontrolovala tep.