Správy o Marianninom nekompromisnom odchode z televízie Markíza šokovali nielen skalných divákov, ale aj moderátorov konkurenčnej JOJ-ky. O to viac, že niektorí sa teraz obávajú o svoje teplé miestečka.

Jedna z najväčších hviezd Markízy by totiž mohla zosadiť niektorú z jojkárskych tvárí. Svoj post si urputne stráži aj Aneta Sedlmair-Parišková, ktorá moderuje Noviny o 17. Jej kolegyňa Hana Zavřelová-Gallová onedlho odchádza na materskú dovolenku, no Aneta je ochotná „ťahať“ aj za ňu, keďže Ďurianovú ako svoj prípadný záskok odmieta.

„Aneta na tú istú stoličku Mariannu určite nepustí. Rozhodla sa totiž, že kým bude Hanka na materskej, ktorá by v jej prípade nemala dlho trvať, bude ťahať služby aj za ňu. Striedať sa nechce s nikým,“ prezradil zdroj týždenníka Šarm. Tu sa však nezhody medzi moderátorkami ani zďaleka nekončia.

Pariškovej drsný odkaz pre Ďurianovú: Na moje miesto ťa nepustím!

Na prehliadke: Aneta (vľavo) a Marianna (vpravo) v roku 2009.
Foto: Matej Kalina/Plus JEDEN DEŇ

Začalo sa to anketou

Mariannina moderátorská hviezda zažiarila v Markíze v roku 2001 po tom, ako ju objavil bývalý generálny riaditeľ Pavol Rusko (50). V tom čase sa v hlavnom spravodajstve striedali dve moderátorské dvojice, medzi ktorými bola aj Aneta Parišková či Andrea Vadkerti (39), ktorá napokon musela z televízie odísť.

Ďurianová potom zatienila aj Pariškovú, ktorú v roku 2003 porazila v diváckej ankete TOM. Podľa informácií Šarmu však kolegyne súperili nielen pred kamerami, ale aj v súkromí. Kameňom úrazu mal byť v minulosti Mariannin búrlivý a, naopak, Anetin usadlý život. Ďurianová je však vo vyjadreniach veľmi opatrná.

„To, že nemáme dobrý vzťah s Anetou, je výmysel. Absolútne to nie je pravda,“ reagovala Ďurianová pre Plus JEDEN DEŇ. Parišková na túto citlivú tému zaryto mlčí a k Marianninmu blížiacemu sa príchodu sa nám zatiaľ nevyjadrila. Vzťahy medzi staronovými kolegyňami sa vykryštalizujú až v apríli, keď sa jedna z najvýraznejších tvárí Markízy objaví v konkurenčnej JOJ-ke.

Viac k téme sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka ŠARM!

Pariškovej drsný odkaz pre Ďurianovú: Na moje miesto ťa nepustím!