Momentálne hviezdite v markizáckej Tvojej tvári, no už viackrát ste sa vyjadrili, že teraz máte k deťom výčitky svedomia.

Áno, je to tak. Prešla som si rôznymi emóciami. Najskôr som bola hrdinka a samu seba som presviedčala, že som už pripravená odchádzať od svojich detí, pretože Hektor je už samostatná jednotka a Lianka detto. Nadobudla som pocit, že to dám úplne v pohode a všetko bude dobré. A tak som tejto ponuke povedala áno. Potom však prišlo na lámanie chleba a mne zostalo zaťažko, že či som sa náhodou neprecenila. A zistila som, že som sa precenila, pretože nie som vôbec pripravená odchádzať od svojich detí. Zo začiatku to bolo naozaj veľmi ťažké a dosť som to riešila, pretože som taká povaha, ktorá všetko rieši.

Keď sa šou rozbehla, opadol z vás stres?

Už keď sa to všetko začalo, tak už nebol čas nad tým všetkým nejako rozmýšľať. Snažím sa to prijať, všetko spracovať a musím to pustiť z hlavy, pretože sa nechcem trápiť vecami, ktoré už nijako neovplyvním.

Ako hodnotíte s odstupom času svoje rozhodnutie? Ľutujete, že ste napokon prikývli na účinkovanie v šou?

Nechcem povedať, že to ľutujem, len úprimne hovorím, čím som si všetkým prešla. Nebolo to také, že: „Jupíííí, všetko je super, bez problémov.“Myslím si však, že toto prežíva každá mamina, ktorá je so svojimi deťmi tri roky doma a zrazu má nejaký projekt. Je to také prirodzené. Neustále som si však hovorila, že táto šou nie je fér k Lianke.

Nela sa v šou Tvoja tvár znie povedome predviedla ako sexi  Beyoncé.
Nela sa v šou Tvoja tvár znie povedome predviedla ako sexi Beyoncé.
Zdroj: tv markíza