Celé Slovensko žije hokejom a inak to nie je ani v markizáckych Oteckoch. Pozornému divákovi určite neušlo to, že do seriálu len pred pár dňami zavítal bývalý hokejový útočník Miro Šatan či tréner hokejovej reprezentácie Craig Ramsey. Fanúšikovia hokeja, no aj tí, ktorí majú radi zábavu, si už čoskoro prídu na svoje.

V seriáli sa totiž vďaka Filipovi Tůmovi objavia skutočné hokejové hviezdy, ktoré si s oteckami zmerajú sily vo florbale. Za hokejový tím si zahrali Richard Lintner, Rasťo Pavlikovský, Robo Petrovický, Michal Sersen, Rišo Lintner a Marek Viedenský. Diváci tak budú mať možnosť vidieť, ako sú na tom herci s kondičkou.

Svojich seriálových oteckov prišli povzbudzovať aj deti.
Svojich seriálových oteckov prišli povzbudzovať aj deti.
Zdroj: tv markíza

Najväčším prekvapením najmä pre ženské diváčky bude sexi herec Ján Koleník, ktorého poznáme vždy dokonale nastajlovaného, no tentoraz sa predvedie v teplákoch a s hokejkou v ruke. „Som športové drevo, takže som to konečne mohol ukázať aj v telke,“prezradil nám herec so smiechom.

Nakrúcanie si však pochvaľoval. „Verím, že sme týmto urobili trochu osvetu, aby sa aj deti, ktoré sledujú Oteckov, venovali športu a nesedeli len pri počítačoch a mobiloch,“ dodal Koleník, alias Adam. Rovnako s veľkou radosťou hral aj Vlado Kobielsky, seriálový Marek.

„Som šťastný, že som aj pobehol, aj držal hokejku, aj občas trafil, takže so svojím výkonom som nadmieru spokojný. Neočakával som, že predvediem až takúto zručnosť. Zápas som si užil perfektne. Myslel som si, že nás rozbijú na kašu, ale v reáli to nebolo až také jednoznačné. Chlapci s nami mali aj trošku problém,“ prezradil herec.

„Zápas som si užíval, ale musím sa priznať, že som najviac bojoval tým, že som nemohol hrať proti chalanom naplno. Ale určite by som si s nimi rád zahral aj nejaký normálny priateľský exhibičný zápas, keďže vo voľnom čase hrávam aj ja hokej,“povedal Marek Fašiang, seriálový Tomáš. Sledujte Markízu 29. mája a uvidíte, ako sa skončí hokejový zápas.

FOTKY TEPLÁKOVÝCH OTECKOV NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: