Nvotová je známa svojím rebelujúcim životom. Okrem toho je vášnivou cestovateľkou. Jazdí do krajín ako Nepál či India, kde dokonca pomáha 15 deťom finančným príspevkom na školu. V sobotu večer si prekvapivo vyrazila medzi smotánku na Ples v opere. Po vzhliadnutí oficiálnych záberov z tejto udalosti sa mnohí chytali za hlavu a kládli si otázku, čo táto rebelka robila medzi pozvanými hosťami.

Jej účasť prekvapila aj Kvetu Horváthovú. „Je to pre teba také nezvyčajné, lebo si skôr rebelka. Stále ťa vidím v džínsoch, ako rebelujúcu babu, a zrazu si sa objavila v elegantnej róbe,“začudovala sa. „Maminka mala pozvánku, nemala s kým ísť, no a keďže teraz dočasne u nej bývam, tak že však poďme spolu, dve chudery bez chlapov,“ šokovala úprimnosťou Dorota.

Rebelka si po odchode z plesu hneď zapálila cigaretu.
Rebelka si po odchode z plesu hneď zapálila cigaretu.
Zdroj: Tony Štefunko

Nvotová, okrem toho, že tesne pred touto udalosťou koncertovala už nastylovaná v róbe v zafajčenej kaviarni, na spomínaný ples dorazila až o pol desiatej večer. Outfit si dohadovala u Borisa Hanečku doslova v hodine dvanástej. „Pôvodne som si chcela dať šaty od Číňanov, ale mama povedala, že sa bude za mňa hanbiť,“prezradila nám Dorota, ktorá to na plese na vlastné počudovanie nezabalila po pár minútach.

„Nebolo to až také nepríjemné, ako som sa bála, že sa tam budem nudiť a odídem po pol hodine. Nakoniec som tam ostala asi 4 hodiny. Aspoň na chvíľu som zažila, aké to je byť za princeznú,“ vtipkovala Dorota. Na záver to zaklincovala, keď opísala dojmy, ktoré si odniesla z tohto noblesného večera. „Bola to taká prehliadka plastickej chirurgie,“dodala Dorota, ktorá síce nemenovala konkrétnych ľudí, ale pravdepodobne narážala na známe tváre šoubiznisu. Nakoniec, niektorí sa vylepšeniami ani netaja.

KTORÉ TVÁRE MOHLA MAŤ DOROTA NVOTOVÁ NA MYSLI, SI POZRITE V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: