Keď sme ako prví minulý týždeň zistili, že hviezda Búrlivého vína si zavarila a za volant si sadla opitá, herečku sme ihneď kontaktovali. Tá to však rázne odmietla. ,,To je blbosť. Určite nie. Nie je to pravda,"

Petra jazdila pod vplyvom a namerali jej až 2,4 promile. A zatĺkať už ďalej nemohla. Brunetka týmto správaním pobúrila celé Slovensko, pretože svojím nezodpovedným správaním mohla ohroziť nevinných ľudí. A hoci doteraz mlčala, TERAZ konečne prehovorila!

,,Pred pár dňami som sa dopustila veľkej chyby. Šoférovala som auto pod vplyvom alkoholu. Bola to skratová situácia, ktorú veľmi silno a úprimne ľutujem. Moje konanie bolo nezodpovedné a mohla som ohroziť okrem seba aj iných. Chcem sa všetkým ospravedlniť za moje konanie, divákom či už v televízii alebo divadle, mojim kolegom a v neposlednom rade mojim blízkym. Je mi to celé veľmi ľúto, prijímam zodpovednosť v plnej miere so všetkými následkami. Som v kontakte s kompetentnými orgánmi a k tejto situácii sa už viac v nadchádzajúcich dňoch verejne vyjadrovať nebudem. Chcem vás poprosiť o poskytnutie súkromia mne a mojim blízkym. Svoj skutok úprimne ľutujem a budem ľutovať celý život. Nemyslím si však, že ľudí zaujíma dôvod môjho konania. Nech by bol akýkoľvek, nezľahčí to moju situáciu a neospravedlní môj skutok. Ľudia majú svojich problémov dosť a každý čelí tomu čo mu príde do cesty," znie Vajdovej vyjadrenie.

Čítajte viac