Veľký deň Anety Pariškovej! Po dvoch neúspešných manželstvách sa obľúbená moderátorka znova vydala. Jej vyvoleným sa stal snúbenec Miroslav, ktorý pracuje v oblasti IT v americkom Silicon Valley. Svoje "áno" si dvojica povedala o 16. hodine popoludní v Bratislave. Na obrad boli pozvaní okrem rodiny aj kolegovia z televízie JOJ a na blondínkinom veľkom dni nechýba okrem vyše 200 pozvaných ľudí ani fitnesska Zora Czoborová s manželom Petrom. Tá zvolila nádhernú striebornú róbu. A Pariškovej svadbu vyzradila na sociálnych sieťach dnes krátko po poludní. 

Galavečer Slovenka roka: Na snímke Aneta Parišková a Miroslav Polakovič.
Zdroj: EMIL VAŠKO

"Dnešný podvečer bude nádherný a ja sa už veľmi teším! Sme pozvaní s manželom na svadbu Anety Pariškovej. Teším sa z jej šťastia. Je to moja úžasná osôbka, silná a 100% priateľka. Nikdy ma nesklamala ani v tých najkritickejších situáciách. Navonok krehká, vo vnútri silná žena. Konečne sa po 3 mesiacoch práce môžem vyobliekať do prekrásnych šiat, za ktoré ďakujem," napísala Czoborová. Ako sa nám podarilo zistiť, na svadbu si jojkárka pozvala aj hudobníka Ondreja Kandráča, pre ktorého je to už druhá svadba v priebehu tohto týždňa. Aneta nenechala nič na náhodu a na svoju v poradí už tretiu svadbu sa poctivo pripravovala. Hoci v minulosti sa vydala už dvakrát a rovnako dvakrát sa aj rozviedla, ani to jej neubralo na optimizme a v Miroslavovi videla toho pravého. 

FOTO ZORY CZOBOROVEJ Z ANETINEJ SVADBY NÁJDETE V GALÉRII >>

 

PARIŠKOVEJ EXMANŽELIA

Pariškovej prvým manželom bol český podnikateľ David Dočekal, s ktorým si povedali "Áno" v roku 2006 a po dvoch rokoch sa im narodil syn Daniel (11). Dvojica však začala prechádzať vážnou krízou a ich rozvod sa naťahoval poriadne dlho.

Za ten čas sa však Aneta zoznámila s kanaďanom Markom.  A ich vzťah nabral veľmi rýchly spád. Na rozvodové pojednávania totiž už chodila s tehotenským bruškom, keďže so Sedlmairom čakala dieťa. V máji 2011 Pariškovú s Dočekalom konečne rozviedli a už o pár dní si zobrala Marka. Ani s ním jej to však napokon nevyšlo. Hoci sa im narodili dvaja synovia - Gabriel a Nathanko, v máji 2015 jej exoticky vyzerajúci manžel podal žiadosť o rozvod a ich manželstvu odzvonilo.

ANETINE FOTKY Z PREDOŠLÝCH DVOCH SVADIEB NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: