Rodáčka z Oravy je známa pozitívnou energiou a dobrou náladou a humorom, ktorým vždy pobaví. No v poslednom období ju potrápilo zdravie – v prsníku si totiž našla „zlú“ hrčku. Oľga Feldeková sa začiatkom júna tohto roka vytratila z televíznych obrazoviek a začal sa jej ťažký boj so zákernou chorobou. Na to, že s ňou niečo nie je v poriadku, prišla úplnou náhodou.

„Mne nikdy nič nebolo. Čírou náhodou som si to pri sprchovaní nahmatala. Bola to naozaj náhoda. Mohlo to byť len niečo obyčajné, ale nebolo. Je to však už za mnou. Bolo to zhubné, ale je to von. V nemocnici som strávila tri-štyri dni, nebolo to nič fatálne,“ prezradila nám humoristka krátko po operácii.  Najnovšie všetko nasvedčuje tomu, že to najhoršie má za sebou.

Pre Oľgu je veľkou oporou hlavne manžel.
Zdroj: archív

Feldeková sa po dlhom čase objavila v spoločnosti – minulý týždeň zavítala na párty televízie JOJ. Prišla v dlhých modrých šatách a hoci bola schudnutá, vyzerala spokojne. „Už sa nemám na čo ani príliš sťažovať. Ten problém, ktorý som mala, je už odstránený. Preventívne však stále chodím na chemoterapie, no pomaly  s nimi končím. Keď sa mi skončí posledná chemoterapia, mala by som byť už fit. Snažím sa nič nerobiť a teraz sa mám na čo aj vyhovoriť. Som rada, cítim sa dobre,“ prezradila publicistka.

V relácii Sedem sa Feldeková spolu s kolegami predstaví už v septembri.
Zdroj: Tv JOJ

Pri Oľge Feldekovej stoja nielen jej blízki kamaráti, ale predovšetkým rodina a najmä jej manžel, spisovateľ Ľubomír Feldek. „Môj manžel je úžasný. Doteraz som sa vždy starala ja o neho, je starší odo mňa. Keď bol chorý, vždy som oňho mala strach. Bol aj veľmi chorý pred rokmi a teraz sa on cíti dobre a ja som tá hlavná. Musím sa priznať, že sa o mňa aj stará. Hlavne sa ma každý deň opýta, ako sa mám. Ráno mi vždy uvarí kávu, niekedy skočí do obchodu a ja zasa z lásky k nemu mu skočím kúpiť pivo,“ dodala s úsmevom Feldeková, ktorá už pracuje na nových častiach jojkárskej relácie Sedem.

VIAC FOTO V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: