Láska medzi moderátorkou a raperom vzplanula v máji 2018. A hoci sa zo začiatku Jasmina o ich vzťahu vyjadrovala veľmi opatrne a zakaždým opakovala, že žijú pre daný moment, o pol roka sa zaľúbenci zasnúbili v jej rodnej Bosne a už túto sobotu si povedia svoje áno. Okrem toho sa z nich už čoskoro stanú rodičia. Jasmina totiž nosí pod srdcom ich synčeka.

Jasmina čoskoro povie áno Patrikovi.
Jasmina čoskoro povie áno Patrikovi.
Zdroj: instagram

Pre svoj veľký deň si vybrali nádherný romantický zámok v Pezinku, v okolí ktorého sa nachádza krásny park a celá stavba pôsobí jednoducho rozprávkovo. Ako sme zistili, civilný obrad sa bude konať v sobotu v popoludňajších hodinách vonku na nádvorí zámku. Samozrejme, v prípade, že bude pršať, sa obrad presunie do luxusných reštauračných priestorov. Dvojica si pozvala približne 120 hostí, o ktorých bude kráľovsky postarané. Sála, v ktorej sa budú mladomanželia následne zabávať, je v plnom prúde príprav a agentúra, ktorá má na starosti výzdobu, niekoľko dní bez prestávok na všetkom poctivo maká.

Gabriela Drobová pomáha Jasmine s prípravami svadby.
Gabriela Drobová pomáha Jasmine s prípravami svadby.
Zdroj: Profimedia

Časť svadobčanov bude v zámku aj ubytovaná a k dispozícii budú mať okázalý wellness. Čo sa týka svadobného menu, o to sa postaral špičkový šéfkuchár Martin Novák, ktorý si dal na výbere mimoriadne záležať a nebude núdza ani o výber najlepších vín priamo od majiteľa zámku pána Štefana Šimáka. V pondelok prišli budúci manželia spolu s Gabikou Drobovou doladiť ešte posledné detaily.

FOTO Z LUXUSNEJ SVADBY A Z PRÍPRAV NÁJDETE  V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: