Najšialenejšieho českého speváka Daniela Nekonečného našli zdravotníci v jeho dome. „Môžeme potvrdiť, že sme na ulicu Na Vrchu na žiadosť Polície Českej republiky v utorok po 11. hodine vysielali koronera k úmrtiu 53-ročného muža,“ povedala Blesku Jana Poštová, hovorkyňa pražskej záchranky. Spevák sa narodil v roku 1966, preto záchranári uviedli vek 53 rokov. Podľa informácií českeho Blesku išlo o Daniela Nekonečného.

Dan Nekonečný.
Dan Nekonečný.
Zdroj: tv joj

Úmrtie muža na tejto adrese potvrdila aj polícia. „Môžem potvrdiť, že policajti na základe oznámenia vyrazili na ulicu Na Vrchu k úmrtiu. Policajti sú stále na mieste, bližšie informácie preto nebudeme poskytovať,“ povedala Blesku hovorkyňa Polície Českej republiky Andrea Zoulová. Polícia je stále na mieste a ešte aj v týchto chvíľach vykonáva obhliadku domu, kde bol Nekonečný nájdený mŕtvy. Podľa informácií televízie Prima bolo jeho telo najdené v kúpeľni.

Daniel Nekonečný miloval život, neustále sa usmieval, rozdával radosť a hlavne zábavu. Chodil extravagantne oblečený, väčšinou ovešaný rôznymi  kvetinami a doplnkami. Tvár mal vždy do zlatista opálenú a posiatu zlatými a farebnými trblietkami. Na hlave nosil čelenku s perím, akú mali indiáni. Jeho slávne vrrrrrrrr, ktoré vkladal snáď do každej vety, poznalo celé Česko. Aby mal svieži dych, neustále žuval klinček. Počas svojich vystúpení ho vždy sprevádzali brazílskej tanečnice vo svojich typických kostýmoch. Do svojich show zahŕňal vždy pestré farby. Objavil sa tiež vo filmových snímkach Ako sa krotia krokodíly, Eliška má rada divočinu, či v televíznom filme Historky od krbu.

FOTKY BLÁZNIVÉHO DANA NEKONEČNÉHO NÁJDETE V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: