Markéta Konvičková, ktorá sa preslávila v SuperStar v roku 2009 spolu s Mirom Šmajdom či Benom Cristovaom, pred pár dňami premiérovala nový videoklip. V ňom vystupuje aj celkom nahá. Hneď nasledujúci deň však vyšla šokujúca správa. Speváčka sa totiž svojim fanúšikom na Instagrame zverila so strašnou chorobou, s ktorou sa musela pustiť do boja. Všetko sa to začalo krutou provokáciou jedného z jej fanúšikov, ktorý sa navážal do Markétinho vzhľadu.

Markéta Konvičková (vpravo) na snímke s víťazkou SuperStar Terezou Maškovou.
Markéta Konvičková (vpravo) na snímke s víťazkou SuperStar Terezou Maškovou.
Zdroj: instagram M. K.

„Zdá sa to iba mne, alebo Markéta vyzerá fakt strašne? Ofina hrôza, vyzeráte ako opuchnutá paradajka. Stop botox,“ obul sa do speváčky v komentári. Markétina odpoveď nedala dlho na seba čakať a všetkých poriadne šokovala. „Aby som objasnila váš botox. Pred pol rokom som začala opúchať, prišla som o vlasy a splašili sa mi hormóny,“opisuje blondínka chvíle, keď sa schyľovalo k najhoršiemu. A šok prišiel hneď potom, keď u Markéty podľa jej slov našli známky obávanej choroby.

„Neskôr zistili, že išlo o vzácny druh nádoru. Po operácii sa už dávam pomaly dokopy, ale vlasy už nezachránim. Dorastú časom,“šokuje speváčka, ktorej neutíchajúci elán pritom v poslednom čase medzi mnohými vyvolával nadšený údiv. Na záver svojho nečakaného priznania adresovala spomínanému „fanúšikovi“ jasný odkaz. „Dúfam, že až si toto prečítate, sa od hanby prepadnete pod zem,“dodala rázne Markéta. Veľa ozajstných fanúšikov tejto speváčky má však teraz po jej priznaní obavy o jej zdravotný stav. Veríme, že blondínka sa z toho čo najskôr dostane.

ŠOKUJÚCE FOTO KONVIČKOVEJ S KRATŠÍMI VLASMI NÁJDETE V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: