Aj uplynulú nedeľu mali fanúšikovia SuperStar možnosť vidieť rôznych nádejných spevákov, ktorí sa vybrali na kasting, aby zabojovali pred porotou tejto súťaže. Nechýbala dvojica Jakub a Lenka, ktorí predviedli najfalošnejší spev v histórii SuperStar, či lesbička Doris Martinez, ktorá sa po postupe z kastingu začala so svojou priateľkou horlivo bozkávať.

O šokujúci moment sa však postaral Ostravčan Zdeněk, ktorý si vybral legendárny hit od Enriqueho Iglesiasa Hero. Sotva začal spievať, Habera ho stopol a povedal mu, aby prestal hrať na gitare, odložil ju a išiel spievať bez nej. Rovnako mu nakázal dať preč aj barovú stoličku, na ktorej pôvodne plánoval sedieť.

Zdeněk z Ostravy sa snažil, no pred porotou sa poriadne strápnil.
Zdroj: tv markíza

„Ty bláho, 24-ročný školáčik. Fakt ty vyzeráš... už len stačí, aby si si žmolil nohavice v rukách. Šak si chlap, ku*va!“ povedal mu na plné ústa Habera. „V tejto chvíli si pripadám väčší chlap ako chlap. A navyše nemám pocit, že máš rytmus,“ ozvala sa Knechtová a v tom momente sa chlapec, ktorý o sebe vyhlásil, že je typ ako Enrique, nezmohol ani na slovo. Sklopené plecia, hlava v smútku a Zdeněk si vypočul poriadne ostrú kritiku.

Tam sa to však nekončilo. „To je dosť katastrofálny večer pre teba, pretože sa dozvieš, že nie si dobrý muzikant, že nevieš spievať a ešte nie si chlap!“ zaklincoval to porotcovský kat Habera, ktorý neudržal smiech. „Nehovorím, že nie si chlap,“ snažil sa zachrániť situáciu porotca Ben Cristovao. „Ďakujeme, že si tu bol. Nie, Zdenku, nepostupuješ,“ definitívne sa s ním rozlúčil Habera.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: