Keď Hanin milovaný manžel Radek v septembri 2012zomrel, bola to pre herečku životná rana! Po jeho smrti bola dosť dlhú dobu sama, no po čase priznávala, že by si po svojom boku vedela predstaviť aj nového muža. To sa stalo skutočnosťou vo chvíli, keď všetkých minulý rok šokovala tým, že sa zaľúbila do mladého Ondřeja Koptíka (32). Momentálne si však Hana na manžela opäť živo spomína. No tentoraz v súvislosti s jeho divadlom, ktoré dostala po smrti manžela.

FOTO Hana Gregorová si odbehla od zajačika:Tajné stretnutie v centre Bratislavy!

Gregorová vybuchla: Konečne prehovorila o zlatokopeckých manieroch svojho zajačika!

Gregorová nudu nestrpí: Takto si život ozvláštňuje so ženatým zajačikom!

Vtedy ešte ani len netušila, aké problémy jej to prinesie. Peniaze na platenie účtov sú totiž vysoké a dotácie žiadne. Aj preto sa Hana pred šiestimi dňami rozhodla divadlo predať. ,,Pre mňa bolo vždy zásadné, aby som nikomu nič nebola dlžná a v divadle mala všetky účty vyrovnané. Často som musela siahnuť aj do vlastného vrecka. Boj o dotácie som už dávno vzdala," prezradila pre český denník Aha! vdova Gregorová a dodáva. ,,Proste nemám kamarátov na správnych miestach."

Hana Gregorová si pri sebe rovesníka už nevie predstaviť. Jej slová sa starším mužom páčiť nebudú

Herečka Hana Gregorová šokuje: Mávam predtuchy a navštevujem veštca. Čím ju prekvapil?

Hana Gregorová prezradila pravdu o mladom milencovi. Pre TOTO nám vzťah funguje

Okrem peňazí sú aj iné veci za rozhodnutím Gregorovej. ,,V septembri to bude 5 rokov, čo tu Radek nie je a ja som to divadlo budovala pre neho. Po jeho smrti to celé nejako stratilo zmysel. Mám svoj vek a myslím, že niekto mladší bude mať viacej elánu realizovať nové nápady," zverila sa denníku Aha! s tým, že má v pláne sa venovať omnoho viac sebe a svojmu mladšiemu milencovi Ondřejovi Koptíkovi.

Ako prežiť týždeň do výplaty? Triky, ktoré treba poznať!

Stavíme sa, že vašu platobnú kartu nepoužívate správne

Úver nikto nepotrebuje, chceme mať len vysnívané veci skôr! (ROZHOVOR)

Z divadla však Hana nezmizne úplne a ostáva tam len ako herečka. ,,Pre diváka sa nič nezmení," dodala Gregorová s tým, že sa nezmení ani meno a bude sa tak naďalej volať "Divadlo Radka Brzobohatého". Vedenia scény sa najnovšie ujala česká moderátorka Romana Goščíková.