,,Ešte ste nikdy nepočuli o youtuberke Týnuš Třešníčkovej? Ak nie, tak by ste si ju mali rozhodne pozrieť! Toto dievča síce točí tie najnudnejšie videá, ale telíčko má dokonalé. Za zmienku stoja hlavne jej nové silikóny," začína sa posmešne článok na extra.cz. Potom sa vo videu objavia dve redaktorky, ktoré spolu hodnotia mladú českú youtuberku Týnuš, ktorá podľa nich kazí mladé dievčatá, ktoré ju sledujú na YouTube.

Obrovská hanba pre známu silikónovú youtuberku: Sexuológ Radim Uzel jej poriadne naložil! Kazíš mládež!

,,O kom si dnes budeme hovoriť? O Týnuš! Čo budme na nej riešiť? Jej hrozné kozy! Tak mne sa celkom tie jej plastikové gombíky páčia! A čo sa ti na tom páči? To, keď si taká mladá žaba spraví kozy a potom doma trinástky plačú, prečo tiež nemajú silikóny? Tak jej je dvadsať... Okej, ale pozri sa na toto. Príde ti to normálne? No mne nepríde hlavne normálne to, že váži dokopy 40 kg a dá si tam takéto gombíky! Hlavne tie jej žily na tých prsiach, to vidno, že ona váži 40 kg a narvali jej tam dvojky alebo trojky!" pohoršujú sa vo videu redaktorky extra.cz.

Obrovská hanba pre známu silikónovú youtuberku: Sexuológ Radim Uzel jej poriadne naložil! Kazíš mládež!

,,A hlavne nejde o to, či má tie silikóny, ale o to, že tie jej videá sledujú aj deti! A to nie je dobré! To sú deti vo veku 15 rokov, niekedy aj desaťročné! A ona to vidí, kto ju sleduje! Preto je choré, aby si tam dávala vlogy o tom, ako to bolo super, keď išla na plastickú chirurgiu, aké je to super spraviť si silikóny, neustále si točiť kozy a tvrdiť, že to nie je promo! A čo chudák tie dievčatá! Už v 15-tich budú chcieť silikóny? Potom si Třešničková spraví nos a budú chcieť nos???" pýtali sa samé seba. V redakcii sa však rozhodli osloviť k tomu aj uznávaného sexuológa Radima Uzela.

Obrovská hanba pre známu silikónovú youtuberku: Sexuológ Radim Uzel jej poriadne naložil! Kazíš mládež!

,,Ja by som každej vyhovoril, aby si už v osemnástich dala spraviť prsia. Ale v osemnástich je už človek plnoletý a sám za seba rozhoduje. Ale ja keby som plastický chirurg, tak by som jej to neurobil. A rovnako nie je vhodné, aby sa tak prezentovala. Pre tých mladých to môže byť riziko taký plastický zákrok," odkázal Radim Uzel.

Anketa

Myslíte si, že táto silikónová Češka kazí mladé dievčatá?

Áno, potom sa budú chcieť po nej opičiť! 78% Nie, je krásna, tak prečo si ju nepozrieť 13% Nech robí videá, ale neprezentuje plastické operácie 9%Celkový počet hlasujúcich: 322