Hoci mala Gyöngyi našliapnuté na skvelú kariéru, tejto šance sa vôbec nechytila. Vytratila sa nielen z televíznych obrazoviek, ale akosi o nej nie je vôbec ani počuť. A keď sa o nej aj niečo povie, žiaľ, nie je to v dobrom.

Pred pár mesiacmi totiž jej fanúšikov potešil plagát, na ktorom svietila tvár speváčky s informáciou, že vystúpi v známom kasíne v centre nášho hlavného mesta. Krátko pred koncertom však prišla nemilá správa. Bodišová sa na to jednoducho vykašľala!

Hoci svietila na plagáte, krátko pred vystúpením sa na to vykašľala.
Zdroj: Olympic Casino Carlton

Organizátori tak museli urýchlene improvizovať a za nezodpovednú Gyöngyi hľadať náhradu. Jej kšeft zobrala speváčka Melisa Rhei. „Áno, ten koncert je zrušený. Keď sme komunikovali priamo s pani Bodišovou, povedala, že na vystúpenie nie je pripravená a zrušila ho,“ vysvetlila nám začiatkom tohto roka Jana Žakovičová z marketingového oddelenia známeho bratislavského kasína.

Keď sa objaví na verejnosti, je to súkromne. Ako nedávno, keď prišla do kina.
Zdroj: Vlado Benko jr.

Stretnúť Bodišovú v spoločnosti je tak aj naďalej doslova malý zázrak. A keď aj niekde zavíta, tak je to súkromne. Raz sa nám ju podarilo nájsť v bratislavskom kine, kam sa prišla odreagovať s kamarátkami a prezradila nám, že vraj chodí vystupovať a niečo si aj zarobí. Otázne však je, kde, keďže o nej nie je vôbec počuť. A na otázku, či má manažéra, odpovedala takto: „Nemám, ale ani nechcem. Pretože toho, ktorého som mala, tak ten... so mnou skončil. Neviem prečo," zahlásila.

No a zdá sa, že spomínaný manažér má na speváčku naozaj ťažké srdce. Hoci mal predtým k nej blízko a snažil sa jej zháňať kšefty, teraz od nej dáva ruky preč. Veď pozrite, ako nemilo sa na jej adresu vyjadruje na sociálnej sieti!

KOMENTÁR nájdete v galérii tu >>

Ktovie, možno je to práve preto, že, ako sme sa nedávno dozvedeli: „Je pohodlná. Vie, že dostane peniaze, tak sa nehrnie do koncertov. Radšej spí do dvanástej,“ prezradil nám minulý rok speváčkin známy, ktorý si neželal byť menovaný a zároveň dodal, že veľa jej kšeftov stroskotalo na žiarlivosti jej výrazne staršieho partnera.

Viac sa dočítate tu: