Najstaršia Gottova dcéra Dominika už dlhé roky žije vo Fínsku, kde sa vydala. V poslednom čase vyplávalo na povrch, že na tom finančne vôbec nie je dobre, a tak jej pomocnú ruku podával slávny otec. Spevák jej dokonca poslal peniaze aj nedávno, čím jej dosť výrazne pomohol v kritickej situácii. Napriek tomu Dominika po smrti speváka vyhlásila, že na pohreb určite príde, no ešte nevie za čo.

 

Týmto si vyslúžila obrovskú hanbu pred celým národom. Pomocnú ruku jej napokon podala vdova Ivana, ktorá jej poslala letenky mailom. Karlova dcéra ani na chvíľu nepremýšľala o tom, že by sa nezúčastnila na pohrebe svojho otecka. „Timo nepriletí, nemá pohreby rád. A ja pôjdem v sprievode svojej mamičky,“ prezradila Dominika, ktorá je dcérou bývalej tanečnice Antonie Zacpalovej (84).

S manželom, hudobníkom Timom žijú vo Fínsku.
S manželom, hudobníkom Timom žijú vo Fínsku.
Zdroj: Blesk.cz

„Dlho som bola bez práce, a tak zrovna neoplývame peniazmi. Než som ich však začala zháňať, ozvala sa sama Ivanka a letenky mi poslala do mailu bez toho, aby som ju o ne musela prosiť. Tiež sa postarala o moje ubytovanie v krásnom hoteli a mnoho ďalších vecí,“pokračovala Gottova najstaršia dcéra. Ako sama priznala, s nevlastnou matkou má pekný vzťah.

„Som jej vďačná, naozaj vďačná, že bola pri oteckovi do poslednej chvíle a starala sa o neho,“ reagovala smutne Dominika, ktorá však napriek nedávnej otcovej finančnej pomoci nemala peniaze na letenku na jeho pohreb.

Do Prahy blondínka priletí len na otočku. Našla si konečne prácu, tak má toho teraz vyše hlavy. „Pre naliehanie otecka som sa musela dať dokopy. Úplne som zo svojho života vylúčila lieky a alkohol,“dodala na záver slávikova dcéra.

DOMINIKINE AKTUÁLNE FOTKY NÁJDETE V GALÉRII:

 

Mohlo by vás zaujímať: