Lenka Šóošová a Richard Raiman

Cestu si k sebe našli okamžite

Dlhoročná a ostrieľaná moderátorka markizáckeho Telerána Lenka (41) má s Richardom (38) dvoch chlapcov. Prvého syna, ktorého Lenka priviedla na svet pred siedmimi rokmi, pomenovala po svojom otcovi. Druhému vybrali meno Ronald. V septembri oslávi dva roky.

Hoci od toho momentu, keď Richard kľakol na koleno a požiadal o ruku svoju milovanú, ubehli už dva roky, svadba sa stále nekonala. A to ani napriek tomu, že sa obaja do seba zaľúbili od prvého momentu. „S Riškom sme sa spoznali na projekte Big Brother. Ja som tam pracovala ako maskérka a on ako denný režisér. Zaiskrilo to medzi nami už od samého začiatku,“ prezradila sympatická moderátorka.

Syn Lenky Šóošovej a Richarda Raimana.
Syn Lenky Šóošovej a Richarda Raimana.
Zdroj: instagram

Nela Pocisková a Filip Tůma

Zaiskrilo to v seriáli

Výborná herečka a muzikálová hviezda Nela Pocisková (27) je aj s hercom Filipom Tůmom (40) opäť v radostnom očakávaní. K malému Hektorovi, ktorý nemá ešte ani dva roky, už čoskoro pribudne druhý súrodenec. Nie je pritom žiadne tajomstvo, že rodičov druhé tehotenstvo poriadne zaskočilo. Nela sa totiž plánovala zaradiť do pracovného režimu, no rastúce bruško jej plány zmenilo.

Prominentný párik sa svadbe nebráni, no momentálne by to možné ani nebolo, kedže Nela má niekoľko týždňov pred pôrodom. Obaja si súkromie strážia a herečka rozhodne nepatrí k mamičkám, ktoré by vlastným dieťaťom zahlcovali sociálne siete. Filipa sme sa spýtali, čo si na svojej milovanej váži najviac. „Na Nelke si vážim, že so mnou dokáže vydržať,“ odpovedal jasne a stručne. Tento párik si k sebe našiel cestičku pri nakrúcaní markizáckeho seriálu Búrlivé víno.

Malý Hektor
Malý Hektor
Zdroj: instagram

Patrik Švajda a Zlatica Švajdová

Chceme spolu zostarnúť

Zlatica Švajdová Puškárová (40) a Patrik Švajda (45) sa už niekoľko rokov prihovárajú divákom vo večerných Televíznych novinách na Markíze, ktoré spoločne moderujú. Obľúbená dvojica má v súčasnosti dvoch synov. Starší Leo (8) sa prominentnému páru narodil presne 14. februára na Valentína. Ich druhý syn Adam Jaroslav bude v máji oslavovať jeden rok. Zlatica si tak plnými dúškami užíva materskú dovolenku. Občas ju vidno aj za moderátorským stolíkom s Patrikom.

Ten jej venoval takéto vyznanie: „Ak mi je do plaču, tak ma rozveselí, ak strácam nádej, ona mi ju vytvorí, ak nevidím cestu, ona vie, kadiaľ ísť. Vie ma nadchnúť, inšpirovať a vzrušiť. Je skvelá mama, manželka, kamarátka a milenka. A ja pevne verím, že spolu zostarneme a budeme veselí dedko s babkou,“ vyjadril svoju lásku Patrik.

„Markíza nám zmenila životy. Vďaka nej som si mohla plniť nielen pracovné sny, ale aj tie súkromné. Paťo je najväčší parťák, frajer, kamarát do dažda, manžel, s ktorým ma baví starnúť. Vytvorili sme si svoj svet, ktorý milujeme, kam utekáme, ktorý nás robí šťastnými,“ opätovala vyznanie Zlatica.

Zlatica Švajdová
Zlatica Švajdová
Zdroj: instagram

Roman Juraško a Diana Hágerová

Láska na prvý pohľad

Moderátorka rádia Európa 2 Diana (29) a moderátor Telerána Roman (39) sú momentálne najštastnejšími a najpyšnejšími rodičmi malej Izabelky. Tá sa narodila len pred štyrmi mesiacmi, takže dieťatko si obaja užívajú plnými dúškami. Diana rozhodne nepatrí medzi mamičky, ktoré by celému internetu ukazovala svojho drobca. Zatiaľ ho pred všetkými tají. Ak aj na svojom Instagrame zverejní fotografiu s bábätkom, Izabelke tvár nevidieť.

Všetko však nasvedčuje tomu, že párik si rodičovské povinnosti doslova užíva. Zaujímalo nás, kedy sa táto dvojica prvýkrát stretla. „Dianku som prvýkrát stretol v štúdiu Telerána. Musím priznať, že hneď, ako som ju uvidel, som si všimol, aká je krásna. A dodnes si pamätám, že pohľad na ňu ma v to ráno okamžite prebral. Ak by sme sa vtedy v Markíze nestretli, možno dnes by som s ňou vôbec nebol a nemal s ňou dieťa,“ priznal Roman.

Roman Juraško a Diana Hágerová sa nedávno stali rodičmi malej Izabelky.
Roman Juraško a Diana Hágerová sa nedávno stali rodičmi malej Izabelky.
Zdroj: instagram

Prečítajte si tiež: