Seriálu Nekonečná láska sa už po krátkom čase podarilo získať prestížnu cenu poroty za najlepší seriál na International Drama Awards 2016 v Soule. Divákov čaká príbeh dvoch vzdialených svetov, ktorý vám ukáže, že všetko, čo berieme ako samozrejmosť, sa môže náhle zmeniť. Čo sa stane, keď sa dvaja mladí ľudia, pochádzajúci z úplne odlišného prostredia, do seba zaľúbia?

Herecké obsadenie

V hlavných úlohách sa slovenským divákom predstavia očarujúci herci Burak Özcivit (Kemal) a Neslihan Atagül (Nihan). Zatiaľ čo 24-ročná kráska je slovenským divákom zatiaľ neznáma, jej herecký partner Burak zahviezdil v mega úspešnom historickom seriáli Sultán ako vojenský veliteľ sultána Sulejmana – Malkocoglu Bali Bey, v ktorom boli pre neho typické fúziky.

O čom bude seriál?

Dcéra z bohatej rodiny Nihan (Neslihan Atagül) sa musí vzdať lásky ku Kemalovi (Burak Özcivit), synovi chudobného holiča. Keď sa po piatich rokoch znova stretnú, stále sa milujú, ale Nihan je už vydatá za psychopata Emira (Kaan Urgancıoglu).

Ten ju k manželstvu donútil podlou manipuláciou s vraždou, za ktorú mal byť zodpovedný jej brat – dvojička Ozan (Barıs Alpaykut). Po návrate Kemala do rodného Istanbulu sa začne hlboké citové pnutie vnútri tohto partnerského trojuholníka.