Thomas Puskailer zbalil slovenskú divu Evu Mázikovú! Abbie sa však nemusí báť, že by ju vymenil za skúsenejšiu dámu... Zubatý spevák si s ukecanou Evou len zaspieval. Skladba s výstižným názvom Som tvoj už mala svoju premiéru aj v rádiu. Pod hudbu a text sa podpísal okrem Puskailera aj Mázikovej manažér Noro Mészároš!

Puskailer Mázikovú rešpektuje

„Evu Mazikovú veľmi rešpektujem, je to úžasná žena. Profesionálka, ktorej sa nápad spraviť spoločnú skladbu hneď zapáčil a pri nahrávaní sme si užili veľa komických momentov,“ pochvaľoval si spoluprácu Thomas Puskailer.

„Rada spolupracujem s mladými ľuďmi, celý život sa nimi obklopujem. Dávajú mi do života elán. A Thomas je krásny mladý muž, ktorý okrem svojho šarmu vie aj spievať. Len stále neviem, či sú tie jeho zuby pravé...“ dodala Máziková s úsmevom.

„Je to opäť niečo nové. Kombinácia spevu a rapu. A tiež trochu rozprávania do toho. Rada skúšam nové veci a táto ma oslovila... Je to ľahký, pekný letný hit, ktorý sa veľmi rýchlo pamätá,“ priznala speváčka.

Chystajú aj videoklip!

„Už som v slovenčine vystupoval niekoľkokrát, hrám v slovenských muzikáloch. Chodím na hodiny slovenčiny, aby som sa zdokonalil. Ako mi to ide, nechám posúdiť poslucháčov,“ dodal Thomas.

Skladba „Som tvoj“ dostane čoskoro aj obrazovú podobu. Eva Máziková a Thomas Puskailer sa totiž chystajú nakrútiť bláznivý videoklip. Máme sa na čo tešiť alebo to bude pohroma? Necháme sa prekvapiť.

V každom prípade komentáre pod zverejneným audio záznamom novej piesne nie sú práve naklonené tejto skladba. Podaktorí chcú dokonca spraviť zbierku, aby táto dvojica už spolu nespievala. Nuž, názor si musí spraviť každý sám.