Rado totiž len pred pár dňami zverejnil na svojom profile na Instagrame odkaz, ktorý je mierený proti Matejovi Jurkovičovi, ktorý bol tiež účastníkom Farmy. ,,Skôr ako sa začnem vyjadrovať na tvoju osobu, Herkules, mal by si si uvedomiť, že prešla dosť dlhá doba od tvojho videa, kde si ma dourážal ako malého chlapca a nielen mňa.Nereagoval som na to vôbec. Na Farmu som išiel z môjho vlastného presvedčenia a nie preto, aby som si tam hľadal kamoša ako si ty. Ja ťa nepotrebujem k životu vôbec, a to, čo som ti povedal na Farme, to som sa vyjadril v jednej vete," začal Rado, ktorý následne všetkých prekvapil a viacerí ho totálne vysmiali. 

Takto vyzeral Rado na začiatku Farmy.
Takto vyzeral Rado na začiatku Farmy.
Zdroj: TV MARKÍZA

,,No a poďme k zápasu... Najprv si ma vyzval, že ty ideš urobiť veľkú šou, výzvu som prijal a povedal som ti, že to rieš. Vyriešil si tak veľké ho*no, len urážať vieš. Myslel si si, že zápas bude ako naháňať k...u v klietke, ktorú chceš búchať, ale ja taký nie som. Potom mi tu začal písať nejaký tomahavk, že on ide za teba robiť promo atď. Poslal som ho do prdele, je to naša vec... SÁM som to vyriešil. JA, ten chalan, čo nemá údajne ani vodičák. Náš zápas zastreší partner s nadnárodnou pôsobnosťou, zápas bude súčasťou veľkej medzinárodnej akcie. Podmienky: Ja a Ty, váhovka ma nezaujíma, druh boja bude MMA, konkrétny dátum boja sa riadne a včas dozvieš. Naša vec bude podložená zmluvne, nikto sa nebude môcť vyhovárať, že ho napr. bolí bruško... Zhrniem to, vyvolal si akciu, tá spôsobila reakciu, to, čo prišlo z Tvojej strany, nemalo úroveň. Toto je moja výzva, reaguj ako chlap... Jurkovič!!" dodal Rado. 

OPÄŤ VO FORME Matej na sebe neustále maká.
OPÄŤ VO FORME Matej na sebe neustále maká.
Zdroj: Instagram

V tom sa ozval dobrý kamarát Jurkoviča, človek, ktorý mal podľa slov Rada robiť za Jurkoviča promo. ,,Chlape, nepoznám ťa osobne, ale mám taký pocit, že nie si ani psychicky, ani harmonicky vyrovnaný človek. Buď chlapom, ktorý nezavádza ľudí, buď zodpovedný za svoje rozhodnutia a hlavne sa nauč nehľadať oporu pri Farma sledovateľoch. Stačilo mi s tebou prehodiť pár slov a mám pocit, že si chlap s vagínou, kde ešte aj v tomto statuse zavádzaš ľudí, a teraz sa môžeš kľudne uraziť ako 5 ročné dieťa," napísal mu Jurkovičov známy. ,,Na Farme som ťa mala rada, ale tebe mega stúpla sláva do hlavy!" napísala Radovi jedna zo sledovateliek. ,,Od tejto chvíle ťa už nesledujem. Sklamanie veľké. Myslela som, že si iný a hlavne, že máš viac rozumu... škoda reči?" ,,Budeš mať skoro 40, ale mentálne si skôr ako nejaký školák, ktorý si musí niečo dokazovať... Je to trápne... Sorry," reagovali ďalšie ,,fanúšičky." 

ZMENENÝ RADO V GALÉRII

Prečítajte si tiež: