Barbora Piešová nám krátko po víťazstve odhalila vzťahy medzi súťažiacimi. Bol niekto, s kým doslova nevychádzala? ,,Takmer s každým som mala dobrý vzťah. S nikým som nemala konflikt ani nič podobné. Niektorí ľudia ma prekvapili, niektorí ma neprekvapili... Jednoducho veľa ľudí, veľa situácií a každý tam mal svoj priestor ukázať, ako sa zachovať v istom momente. Čo však nikomu nezazlievam, ale nikto nebol zlý. Nemôžem na nikoho povedať škaredé slovo,“priznala a vyjadrila sa aj na margo najkontroverznejšieho súťažiaceho Timoteja.

Len 15-ročnú Hanku psychicky zdeptal suverénny Timotej (23).
Len 15-ročnú Hanku psychicky zdeptal suverénny Timotej (23).
Zdroj: tv markíza

Toho mali diváci takmer od začiatku v zuboch. Nevedeli prehrýzť, že ho porota stále posiela ďalej, hoci mnohokrát pokazil vystúpenie, zabudol text a podával podpriemerné výkony. Súťažou však najviac otriasla kauza, keď mal psychicky zdeptať len 15-ročnú Hanku. On sa vtedy bránil, že došlo k nedorozumeniu, no ona trvala na tom, že ju ohováral, poza jej chrbát hovoril, že mohol dostať krajšiu a lepšiu speváčku a totálne sa zložila. Ako vnímala Tima Barbora? Je naozaj taký arogantný, ako o ňom mnohí hovorili?

,,S Timotejom som strávila veľa času počas týždňa pred prvým finálovým kolom. Timotej je jeden veľmi inteligentný a dobrý človek. Na mňa nikdy zlý nebol. Ja som sa ku kauze, ktorú mal s Hankou, vyjadrovať nechcela, pretože mňa do toho nič, ale stála som na strane Timoteja, poviem to na rovinu. Hanku mám rada, ale jednoducho je mladá, zle to pochopila a možno to aj povedal, ako to povedal, ale sú veci, ktoré sa neťahajú von,“ povedala nám Piešová s tým, že podľa nej to Hanka vybičovala pre celkom iný dôvod.

 

ZÁBERY BARBORY PIEŠOVEJ Z FINÁLE SUPERSTAR NÁJDETE V GALÉRII >>

,,Sú veci, ktoré netreba riešiť, a tým, že je mladá, možno k nemu cítila nejaké sympatie, tak jednoducho sa to zveličilo, ale ja stojím na jeho strane, pretože on bol ku mne vždy veľmi dobrý. Keď som potrebovala pomôcť, vždy mi pomohol 
a rozhodne nie je arogantný, ako o ňom hovorili,“dodala.

Prečítajte si tiež: