Misha nikdy nepatrila k ženám, ktoré by prepierali v médiách súkromie, a tak to bolo aj pri jej partnerovi Romanovi, s ktorým má dve deti. „Bývame spolu, máme usporiadanú rodinu a skvelý vzťah. Konečne som spokojná, pretože mám vedľa seba niekoho, komu na mne nezištne záleží, kto ma má naozaj rád,“ prezradila Misha pre médiá v januári 2013, keď bola už pol roka šťastnou mamou.

 

Otca dcérok spočiatku skrývala. Rodinka si užívala harmonický vzťah a mnohí si mysleli, že svoju lásku spečatia pred oltárom. Namiesto svadby však prišiel nečakaný rozchod. Speváčka sa totiž potichu rozišla, a to dokonca ešte minulý rok, a ako priznala v nedávnom rozhovore pre portál ahojmama.pravda.sk, stále sa s tým nezmierila. Proti smútku bojuje tvorivosťou. Fotí a vytvára si rôzne koláže.

„Deti trávia dosť času s otcom, často si ich bráva a má ich rád. Mne dlho trvá, kým sa zmierim s tým, že rodina, ako som si ju predstavovala, už nie je. Ale snažím sa žiť naplno, venovať sa deťom, koľko sa mi len dá a pritom si robiť radosť obľúbenou prácou a mojimi umeleckými činnosťami. Príde to, čo má,“ hovorí umelkyňa, ktorá nestráca nádej na novú lásku.

Michaela Misha Palová pred rokmi kariéru speváčky zavesila na klinec sa aktuálne venuje foteniu a dvom dcérkam.
Michaela Misha Palová pred rokmi kariéru speváčky zavesila na klinec sa aktuálne venuje foteniu a dvom dcérkam.
Zdroj: Facebook M. P.

FOTO MISHINHO EX ROMANA NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: