Elektrikár a programátor už niekoľko rokov zodpovedne rozvíjal ambiciózny Projekt DJ Andrej, pri ktorom mixoval tie najznámejšie piesne do podoby, akú prinesie jeho bujná fantázia. Medzi jeho najväčšie pýchy tak patria prerábky skladieb od skupiny ABBA, nesmrteľného Scootru, ale aj v najznámejšieho DJ-a Tiesta! 

Reality šou Mama, ožeň ma priniesla aj takéto momentky.
Reality šou Mama, ožeň ma priniesla aj takéto momentky.
Zdroj: TV JOJ

Ako sa netajil - o panictvo prišiel v štrnástich a odvtedy stihol vystriedať sedemnásť partneriek. Spomedzi všetkých žien sa mu však hlboko do srdca vryla len jedna – Zuzana. „Stretol som ju v roku 2009 v Michalovciach neďaleko benzínky. Bola to láska na prvý pohľad. Bola krásna, no jednoducho dokonalá. Hoci nie moja prvá baba, ale prvá veľká a azda aj osudová láska,“zdôveril sa Andrej. Dvojica sa dala dokopy, no dlho im to nevydržalo.

„V roku 2010 sme sa rozišli, lebo ma podviedla s mojím najlepším kamarátom,“ spomínal so smútkom v hlase DJ, ktorý sa na ňu pokúšal zabudnúť. Dokonca bez váhania priznal, čím svoje nápadníčky dokáže presvedčiť. „Som výborný v posteli. Viem, aký som. Jedna moja bývalka mi to dokonca povedala. Nebaví ma 69 a Kámasútra, 69 je blbosť a navyše je to hnusné. A Kámasútra, vždy ma z toho bolia nohy. Chalan sa pri tom namaká a mám z toho poriadnu svalovicu,“ dodal úprimne. 

Na obrazovkách sa prezentoval s dlhými vlasmi.
Na obrazovkách sa prezentoval s dlhými vlasmi.
Zdroj: TV JOJ

ČO JE S ANDREJOM DNES SA DOČÍTATE na ďalšej strane >>